Новости

Заробіток на статтях

 1. якісний текст
 2. Способи роботи на біржах статей
 3. Кращі біржі статей
 4. Оцінка: Заробіток на статтях

Сьогодні однією з найбільш затребуваних професій в інтернеті є копірайтер. Копірайтер - це автор, який займається написанням текстового контенту під замовлення або для продажу ледачим блогерам. Перш ніж приступити до освоєння заробітку на статтях, ми рекомендуємо уважно вивчити цей матеріал.

Більшість новачків задаються питаннями: «Чи є сенс писати або продавати статті, якщо в інтернеті можна знайти повно різноманітного контенту?», «Чому не можна просто скопіювати весь необхідний текст з інтернету і викласти до себе на сайт?», «Як заробити на текстах? »,« Як заробити на перекладі текстів? ", також розглянемо біржі статей для заробітку.

Вся справа в унікальності тексту, яку так люблять пошукові роботи, а ось плагіат вони відразу визначать і зроблять все, щоб «сайт-плагіатор» не потрапив в топ. Що ще гірше, сайт з неунікальним контентом, може потрапити під різні фільтри пошукових систем (типу АГС від Яндекса), а в результаті і відвідуваність значно впаде. Саме тому існують автори пишуть грамотний і унікальний текст, який сподобатися не тільки пошуковим роботам, але і людському погляду.

якісний текст

Будь-яка людина, який вирішив займатися заробітком на написанні статей в інтернеті повинен знати, за якими параметрами визначається якість тексту. Давайте розглянемо дані параметри докладніше:

 • Грамотний текст - перше, що повинен вміти будь-який копірайтер, це грамотно написати статтю. Заробіток на продажу статей з помилками неможливий. Задумайтесь, яке враження справить автор сайту, в текстах якого присутні помилки.
 • Унікальність - показник унікальності дуже важливий для пошукових систем, оптимальне значення: 92% -100%. Дивно, але часто блогери не паряться про унікальність своїх статей і просто пишуть їх своїми словами (від 85%), і цього цілком достатньо. Якщо розглядати продаж текстів, то тут унікальність повинна бути 95%, і то що залишилося 5% приділяються ключовими фразами.
 • Зменшення води - водою тексту називають стоп слова, які не несуть за собою смислового навантаження. Іншими словами, те, що можна описати одним реченням, не потрібно розтягувати на цілий параграф. За різних думок, об'єм води в тексті не повинен перевищувати 60%, але вкрай рекомендується дотримуватися 15%.
 • Класична нудота - це повтор одного і того ж слова (враховуються навіть приводи та спілки «і», «на», «а» та інші). Оптимальне значення класичної нудоти для всієї статті: 0% -3%, ну максимум 5%, для окремого слова не більш 2.5%.
 • Академічна нудота - це повтор найбільш уживаних слів і словосполучень. Рекомендоване значення: 0% -8%.

Не варто відразу лякатися і паритися, заробіток на статтях не такий вже складний, яким може здатися спочатку. В основному більшість замовників цікавить тільки грамотність і унікальність тексту. А автори з пристойним стажем, настільки збагатили свій словниковий запас, що ніяка нудота їх не турбує.

Способи роботи на біржах статей

 • Написання відгуків - це написання коментарів до статті, товару, грі, фільму або іншому рекламованого об'єкту. Зазвичай відгук складається від 100 до 500 символів. Більш детально - заробіток на відгуках .
 • Копірайтинг - це заробіток на текстах і авторська робота, що має на увазі написання високоунікальних якісних статей або текстів. Джерелом даних статей може бути особистий досвід, прочитані книги, кілька тематичних сайтів.
 • Рерайтінг - це переробка до невпізнання одного тексту в інший. При такої метаморфози зміст тексту залишається, а ось його зовнішній вигляд набуває зовсім іншого обрис. Використовуйте синоніми, переставляйте абзаци, переосмислюйте матеріал і в підсумку напишіть унікальну статтю, без порушення авторських прав джерел.
 • Переклад тексту - для якісного перекладу необхідно досконало володіти іноземними мовами. Перекладачі дуже цінуються на біржах копірайтингу, тому непогано заробляють. Заробіток на перекладі текстів дуже затребуваний на біржах статей для заробітку грошей.
 • SEO-копірайтинг - це написання сео-оптимізованих статей для веб-ресурсу, з метою забезпечити високу позицію в його видачі в пошукових системах. У такі статті важливо красиво і природно вживити ключові слова, завдяки яким їх будуть виводити пошукові системи за запитами цільової аудиторії.

Кращі біржі статей

Заробіток на статтях ділитися на 2 типу:

 • Робота на замовника. Ви беретеся за замовлення замовника і виконуєте всі текстові завдання согласно ТЗ і здаєте роботу в поставлений термін. Після перевірки вам переводять зароблені кошти. Основне завдання будь-якої біржі копірайтингу подбати, щоб замовник залишився задоволений текстом, а працівник отримав зароблені гроші.
 • Продаж статей. Ви пишете статтю на будь-яку тему і просто заливаєте її на біржу статей, вказуєте вартість і чекаєте, поки не знайдеться покупець. Зрозуміло біржі статей для заробітку до вашої ціною накинуть свою комісію.
№ Назва сервісу Опис Міні-банер 1 Дана біржа копірайтингу по праву є номером один в РФ, тут зареєстровано понад 1.3 мільйона користувачів. На даній біржі контенту знайдуть роботу як новачки, так і професіонали. Є партнерська програма 25%. Є заробіток в соц мережах. Працює з 2008 року. 2 Досить популярний гігант для заробітку на текстах будинку, який тримається на рівні Адвего. Біржа має чимало чудових авторів і адекватних замовників. Біржа також працює з 2008 року. 3 Офіційно зареєстрована компанія ТОВ «Текст» є найбільшою біржею статей з написання сео-контенту. Середня ціна копірайтингу становить від 60,00руб до 100,00руб за 1000 символів з пробілами, менш досвідчені виконавці готові працювати і дешевше. 4 Ця біржа копірайтингу пропонує купити або продати вже готову статтю, текст для сайтів, спільнот, груп у соц-мережах, газет журналів і т.д. Також можна замовити переклад, сео-копірайтинг, звичайний копірайтинг, рерайтинг текстів, після чого наповнити свій веб-ресурс унікальним контентом. 5 Популярна біржа для заробітку на друкуванні текстів вдома. Також тут можна заробляти на мікро завданнях і в соц мережах. Мінімум можна вивести 50р. 6 Ця біржа статей більше підійде професійним авторам. Справа в тому, що копірайтери зі слабким рейтингом автоматично виключаються з системи. Рейтинг залежить від прихованих оцінок замовників. 7 Чудова біржа контенту, яка працює з 2007 року. Тут можна продати або купити вже готову статтю або ж замовити її у копірайтерів. Є рейтинг копірайтерів. Топові автори тут отримують 4.60 $ за 1000 символів. 8 Цей сайт нагадує розпродаж, де все по 500р. Можна легко знайти для себе роботу на написанні текстів. Сайт охоплює не тільки текстові роботи, але і фріланс в цілому. 9 Для роботи на даній текстової біржі доведеться здати вступний тест. Є система рейтингів і топ кращих авторів. Чуйна служба підтримки. 10 Розробники даного проекту дають можливість заробити на написанні статей і текстів, і тим хто їх читає і коментує. 11 Біржа контенту для профі. Відбір авторів дуже жорсткий і тільки 12% з них проходять. Цей проект можна зрозуміти, адже якщо замовнику обгрунтовано не сподобалася стаття, то сервіс повертає йому 120% вартості замовлення. Чи не рекомендуємо новачкам, а ось сильні автори тут можуть дуже добре заробляти. 12 Це біржа статей для заробітку і магазин статей. Ви самі виставляєте ціну свого творіння, але майте на увазі, середня ціна за 1000 символів: 2.32 $.

Шановні користувачі, якщо вам попадуться гідні текстові біржкі, будь ласка повідомте нам.

Оцінка: Заробіток на статтях

Переваги заробіток на текстах

 • Корисна робота. Працюючи копірайтером, людина, безсумнівно, розвивається як особистість. Вчитися грамотно і красиво будувати речення, змістовно виражати свої думки. Активно підвищує свій словниковий запас. Такий особистісний ріст ви помітите вже через пару днів роботи.
 • Вибір улюбленої теми. Напевно у вас є улюблена справа = хобі, яким ви з задоволенням займаєтеся і можете годинами обговорювати його з друзями. Намагайтеся писати статті про те, в чому добре розбираєтеся, це буде вам приносити не тільки прибуток, але і задоволення, та й читати такі статті буде набагато приємніше, адже людина душу вкладає.
 • Висока оплата за якісні тексти. Набравшись авторських навичок і досить розвинувши мозок для написання красивих оптимізованих статей, багато людей йдуть з основної роботи, т.к заробіток на текстах в рази перевищив оклад одержуваний на старій роботі.
 • Додаткові знання. Згодом ви почнете писати статті на теми, в яких не сильно розбираєтеся, або взагалі не розбираєтеся. Як відомо, постійне знайомство з мало відомою інформацією значно розширює кругозір.
 • Продаж статей. Є можливість самостійно вказувати вартість вашої статті. Головне дотримуватися балансу. Дорогу можуть не купити, а надто дешеву заберуть за 5 хвилин.
 • Без вкладень. Заробіток на написанні текстів на дому не вимагає ніяких вкладів, хіба що ви вирішили купити готову статтю. Залежно від бажання існують біржі статей з висновком в доларах і з висновків в рублях.
 • Недоліки заробіток на текстах

  • Важке початок. Як вже було сказано, будь-яка біржа статей має систему рейтингів. Так ось, щоб підвищити свій рейтинг, обзавестися постійними клієнтами (замовниками) та нормальною кількістю позитивних відгуків про вашу роботу, доведеться якийсь час попрацювати за копійки. Час, який доведеться витратити на спливання з дна на поверхню, залежить від стартових навичок і швидкості вашого навчання.
  • Високі вимоги. Обмеження за часом, висока унікальність, грамотна обробка і оптимізація текстів вимагає значної самодисципліни, цілеспрямованості і посидючості.

  Дата першої публікації: 18.02.2016
  Дата останнього оновлення: 24.04.2017

  Рекомендувати друзям:
Більшість новачків задаються питаннями: «Чи є сенс писати або продавати статті, якщо в інтернеті можна знайти повно різноманітного контенту?
», «Чому не можна просто скопіювати весь необхідний текст з інтернету і викласти до себе на сайт?
», «Як заробити на текстах?
»,« Як заробити на перекладі текстів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: