Меморандум між Генеральною прокуратурою Республіки Узбекистан і УНП ООН

14 червня 2018 року Делегація Республіки Узбекистан на чолі з Генеральним прокурором О 14 червня 2018 року Делегація Республіки Узбекистан на чолі з Генеральним прокурором О.Муродовим відвідала Управління ООН з наркотиків і злочинності в м.Відень (Австрійська Республіка).
Заступник Генерального секретаря ООН, Виконавчий директор Управління з наркотиків і злочинності Юрій Федотов, вітаючи делегацію, відзначив високу динаміку що відбуваються в Узбекистані перетворень.

Обговорюючи спільне взаємодія, він підкреслив значимість відбулася в листопаді в м Ташкент зустрічі з Президентом Республіки Узбекистан Ш.М.Мірзіеёвим, підсумком якої стало підписання Дорожньої карти співробітництва УНП і Узбекистану.

Зарубіжні експерти проінформовані про масштабну роботу, що здійснюється в Узбекистані щодо протидії глобальним викликам і загрозам, які посягають на права людини, громадський порядок і безпеку.

Зокрема, відзначені комплексні заходи, спрямовані на зміну курсу кримінально-правової політики в країні від боротьби зі злочинними наслідками в сторону профілактики і попередження правопорушень, координаційної ролі в даному процесі органів прокуратури.

В ході зустрічі сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння між ООН і Генеральною прокуратурою. У ньому визначені ключові напрямки і форми взаємодії в області боротьби з транснаціональною організованою злочинністю, корупцією та іншими видами злочинів.

Учасники обговорили питання практичної реалізації підписаного документа. Відзначено, що Меморандум буде свідченням намірів сторін підняти спільне співробітництво на якісно новий рівень.

Досягнуто домовленості підготувати план конкретних заходів щодо подальшого практичного взаємодії.

У зв'язку з цим проведено робочі зустрічі з Директором департаменту
з питань договорів (DTA) УНП ООН Д.Брандоліно, а також керівниками секцій з питань правосуддя, попередження тероризму, кіберзлочинності та відмивання грошей.

джерело: Генеральна прокуратура Республіки Узбекистан

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: