Створено програму, що перетворює фільм в штрих-код

Сайт Moviebarcode виклав у Мережу повний архів штрих-кодів, створених зі всіляких кінофільмів. Адміністрація ресурсу підтвердила, що їх програма досягла досконалості.


Кілька років тому група ентузіастів, що складається з програмістів, очевидно дуже люблять кінематограф, створила першу версію програми Movie BarCode Generator. Єдиним призначенням програми є перетворення відеоряду фільму в унікальний, дуже стильно виглядає штрих-код.

Єдиним призначенням програми є   перетворення   відеоряду фільму в унікальний, дуже стильно виглядає штрих-код

Штрих-код, зроблений з фільму "Ідентифікація Борна

Генератор «кіноштріх-кодів» працює по досить простому алгоритму - для кожного фільму він формує вертикальну лінію шириною 1 px, після чого лінії з'єднуються один з одним і стискаються до уніфікованого розміру. В результаті виходить унікальний, ефектно виглядає штрих-код. Для простоти зчитування можна обробляти не всі кадри фільму, а кожен сотий або кожен п'ятисотий кадри.

Розробники відзначають, що вони не замислювалися ні про яке практичне застосування своїх штрих-кодів і їх проект має скоріше художню, ніж прикладну цінність. Втім, картинки можна використовувати як дійсно унікальні і оригінальні ідентифікатори тієї чи іншої стрічки. За ним же, до речі, можна оцінити і загальну колірну гамму кінокартини.

Відзначимо, що за час налагодження програми на сайті скупчився величезний архів дивовижних штрих-кодів для самих різних фільмів. Крім того, розробники запропонували всім бажаючим генератор штрих-кодів, який можна запустити на власному відеоматеріалі.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: