Новости

Держгеокадастр запустив онлайн-послугу замовлення виписки про земельну ділянку

30 червня Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру і Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу «Замовлення виписки з Державного земельного кадастру».

Завдяки введеному принципом екстериторіальності громадяни отримають принципово новий рівень сервісу.

До сих пір замовлення виписки відбувалося тільки за місцем безпосереднього розташування ділянки, що призводило до втрат часу і створювало корупційні ризики, оскільки етап подачі заяви і видачі результатів знаходився під контролем одного кадастрового регістратора.Возможность замовлення онлайн скорочує процедуру оформлення до кількох хвилин, а рознесені функції реєстрації заяви і її обробки зводить до мінімуму можливість зловживань.

Замовлення виписки здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Простий і лаконічний інтерфейс робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів ПК.В систему інтегрована функція онлайн оплати послуги через сервіс миттєвих платежів Lіqpay Приватбанку. Банківська комісія при цьому не взімается.Подтвержденіе про ситуацію заявку і повідомлення про готовність документа користувач отримує на свою електронну адресу.

Отримати готовий витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг по всій Украіне.Едінственний документ, який для цього знадобиться, - посвідчення особи.

У тестовому режимі послуга доступна для земельних ділянок, розташованих в Києві і Київській області. Протягом тижня сервіс буде розширено на всі регіони України.

«Екстериторіальність, заснований на високому рівні розвитку інформаційних технологій - невід'ємна складова сучасного суспільства, і цей принцип повинен бути обов'язковим і в сфері надання адмінпослуг, - говорить Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк.- Ввівши електронний прийом заяв, ми розширюємо вікно можливостей для громадян і одночасно зменшуємо навантаження на ЦНАП, оскільки частина замовників зможе обійтися без візиту до центрів ».

«Сьогодні ми зробили ще один важливий крок на шляху до впровадження е-урядування в Україні, - зазначив Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування України.- Надання доступних, прозорих і некорупційні адміністративних послуг, досягається шляхом переведення їх в електронну форму, - це те, що найбільше очікують громадяни і бізнес ».

Пілотний проект як складова кампанії щодо впровадження електронного урядування в Україні реалізовано за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ Україна) міститься Урядом Німеччини.

Отримання виписки про земельну ділянку - найпопулярніша послуга в сфері земельних відносин. Щорічно в Україні за заявами громадян видається близько мільйона підйомників. З початку 2015 вже видано 408,7 тис. Підйомників.

Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру - 53 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Подивитися відеопрезентацію електронної послуги «Замовлення виписки з Державного земельного кадастру» можна тут.

джерело: land.gov.ua

Можливо, Вам також буде цікаво

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: