Різдво в Німеччині

  1. світлий адвент
  2. Ярмарки та фестивалі


Німці - шанувальники дотримання непорушних традицій, в число яких входять і свята. Відзначити Різдво в Німеччині, значить долучитися до типово німецьким традиціям, познайомитися з кухнею, звичаями, символами і настроями великої країни, яка задає тон в європейських настроях.

світлий адвент

Очікування свята, на думку жителів Німеччини, не менше прекрасно, ніж сам чарівний Святвечір. А тому в країні прийнято починати готуватися до Різдва за чотири тижні до його настання. Це світле і клопітка час називається Адвент, і на всій його довжині німці дотримуються суворого посту.
Міста і села, мегаполіси і ферми, все в ці дні стає яскравим, ошатним і блискучим. Різдвяні ялинки змагаються в блиску з вітринами універмагів, а кожна поважаюча себе родина спеціально прикрашає вікна і підвіконня переданими з покоління в покоління фігурками.
Один з головних атрибутів Адвенту - вінок з чотирма свічками. Кожну з них запалюють в чергове неділя перед настанням Різдва. У вогненних сполохи особливо урочисто виглядають пуансеттии - традиційні на Різдво в Німеччині кімнатні рослини з яскраво червоними листками на верхівках.
У Святвечір, званий тут Святим вечором, вся сім'я збирається за багато накритим і прибраним столом. У цей день їжа подається на кращій посуді, а меню включає не менше семи страв. Родзинка програми - фарширований гусак, оточений різними закусками і салатами. На десерт німці воліють шматочок штоллен - пирога, що є ще одним важливим атрибутом Різдва.

Ярмарки та фестивалі

Ще одна прикмета того, що Різдво в Німеччині вступає у свої права - святкові базари і ярмарки. Вони організовані в кожному місті і є строкаті і галасливі торгові ряди, де продаються і купуються найрізноманітніші різдвяні товари і сувеніри. Всюди звучить музика, дзвенять дзвіночки каруселей і розігруються вистави і концерти.
Головним базаром вважається різдвяний ярмарок у Франкфурті, яку щорічно відвідують мільйони німців і гостей країни. Мюнхенський фестиваль славиться тридцятиметрової красунею ялиною, чиї волохаті лапи прикрашають 2500 лампочок.
Ідея зустріти Різдво в Німеччині прийде в голову і шанувальникам німецької кухні, і шанувальникам культурних цінностей, і фанатам розпродажів і шопінгу, адже в цій країні є місце будь-яким перевагам. До речі, легенди про манірності і некомунікабельності німців на перевірку виявляються сильно перебільшеними.

Різдво в Німеччині

Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 26.05.2014


Фотографії різдва в Німеччині

Популярні статтіУважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: