Новости

Гібрид Honda Insight йде в небуття

Кінець шляху для Honda Insight

Кінець шляху для Honda Insight. Недостатній попит на дану модель змусив японського автовиробника прийняти рішення про завершення її виробництва. Як передає Bloomberg, ще в листопаді минулого року Honda звернулася до своїх дилерів із закликом зупинити прийом замовлень на Insight в світлі швидкого відходу гібрида з конвеєра. Чи буде у Insight наступник, поки не повідомляється.

Дана модель з'явилася на ринку в 1999-му році, тобто є майже ровесницею Toyota Prius. Сім років по тому автомобіль був знятий з виробництва. Після трирічної перерви Honda дала Insight другий шанс, який, судячи з усього, гібрид виправдати так і не зміг.

З моменту повторного виходу на ринок модель розійшлася по світу накладом всього в 280 629 примірників. З них 157275 одиниць було продано в Японії. На заморських ринках популярність Honda Insight виявилася вельми незначною, а в минулому році скотилася до вкрай низької позначки. Так, за даними Autodata, в минулому році в США продажі гібрида склали всього лише 4802 екземпляра. В Європі цифра виявилася і того менше. За інформацією JATO Dynamics, в Старому Світі було продано лише 1242 Insight.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: