Новости

Букет квітів з полімерної глини

Світлана Дергачова
Букет квітів з полімерної глини

Робота виконана з полімерної застигає глини. В роботі

В роботі

використані намистинки і тонка дріт. Доповнена кошиком. Для оформлення використовується акрилова фарба. Педагог творчо підійшла до реалізації зазначеної теми. На майстер класі представила інші роботи, організувала виставку фотографій із зображенням композицій. Педагоги дізналися про можливості і властивості пластики. Розповіла про полімерної глини, про її аспектах і як її можна застосовувати в роботі вихователя і педагога з додаткової освіти. Готовими виробами можна користуватися, не боячись їх деформувати. За допомогою таких робіт можна оформляти приміщення, виготовляти різні матеріали для ігор та занять.

За допомогою таких робіт можна оформляти приміщення, виготовляти різні матеріали для ігор та занять

Для того щоб зліпити квітку, зробимо пелюстки: невелику грудочку глини скачаємо в кульку.

Для того щоб зліпити квітку, зробимо пелюстки: невелику грудочку глини скачаємо в кульку

Потім розплющити його між долонями, лінії на руці відобразяться на пелюстці, як у живій трояндочки.

Потім розплющити його між долонями, лінії на руці відобразяться на пелюстці, як у живій трояндочки

Таких пелюсток має бути не менше п'яти.

Таких пелюсток має бути не менше п'яти

Потім перший пелюстка скручуємо в трубочку, приєднуємо інші.

Потім перший пелюстка скручуємо в трубочку, приєднуємо інші

Ось така трояндочка!

Ось така трояндочка

Пелюстка! Робимо крапельку і розтягуємо по краях. Всі гілочки виконуються з дроту, з'єднується композиція.

Публікації по темі:Публікації по темі:

Майстер-клас «Букет квітів»   Для виготовлення букета нам знадобиться: скляні баночки, пластилін, кольоровий папір, клей, ножиці Майстер-клас «Букет квітів» Для виготовлення букета нам знадобиться: скляні баночки, пластилін, кольоровий папір, клей, ножиці. Спочатку виготовимо вазу. Накатав.

Майстер-клас «Букет квітів»   Пропоную майстер-клас виготовлення квітів з креповой паперу Майстер-клас «Букет квітів» Пропоную майстер-клас виготовлення квітів з креповой паперу. Для виготовлення квітів нам знадобиться: крепова папір різних кольорів, білі.

Майстер-клас «Букет квітів для коханої матусі»   Добрий вечір Майстер-клас «Букет квітів для коханої матусі» Добрий вечір! Ось прийшла весна - красна, тане сніг, за віконцем починають весело щебетати пташки, радіють пробудженню природи, сонечко.

Майстер-клас «Букет квітів для мами»   Матеріал для виготовлення: нам знадобитися жовта, зелена, червона офісний папір, стрічка, клей, картон-смужки приблизно 4 см Майстер-клас «Букет квітів для мами» Матеріал для виготовлення: нам знадобитися жовта, зелена, червона офісний папір, стрічка, клей, картон-смужки приблизно 4 см., Степлер ..

Майстер-клас «Букет весняних квітів» Молодша група   8 березня - найтепліший і радісне свято наших улюблених мам і бабусь Майстер-клас «Букет весняних квітів» Молодша група 8 березня - найтепліший і радісне свято наших улюблених мам і бабусь! Кожна дитина в цей святковий день щиро вітає маму і бабусю.

Майстер-клас з виготовлення квітів   У переддень 8 Березня ми з дітьми підготовчої до школи групи приготували для мам чудові квіти Майстер-клас з виготовлення квітів У переддень 8 Березня ми з дітьми підготовчої до школи групи приготували для мам чудові квіти. З кольорового паперу виріжемо шматочок.

Майстер-клас «Кулі з квітів»   Давно ми з вами не зустрічалися, накопичилося багато справ Майстер-клас «Кулі з квітів» Давно ми з вами не зустрічалися, накопичилося багато справ. В цьому році у мене підготовча група, беремо участь в конкурсах, готуємося до дня.

Майстер-клас «Тичинки для квітів» Майстер-клас «Тичинки для квітів» .

Майстер-клас «Букет троянд»   Вирішила виконати майстер клас Майстер-клас «Букет троянд» Вирішила виконати майстер клас. Букет троянд своїми руками. Матеріали були під руками, все доступно. Для виготовлення мені знадобилися різнокольорові.

Майстер-клас «парканчик з квітів»   Парканчик з квітів Захотілося в своїй групі зробити щось яскраве, незвичайне, завжди квітучий зелений куточок Майстер-клас «парканчик з квітів» Парканчик з квітів Захотілося в своїй групі зробити щось яскраве, незвичайне, завжди квітучий зелений куточок. Ось що я придумала: зробити незвичайний.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: