Новости

Конкурси на річницю весілля

  1. Ювілей весілля: весело буде всім
  2. Річниця весілля в конкурсах і сюрпризи

перша ситцеве , Друга паперова, або пройшла десятиліття олов'яна - дати з того дня, як двоє закоханих вступили в законний шлюб, входять в скарбничку значущих подій, що вимагають організації гарного свята. Яким він буде: гучним, з великою кількістю запрошених або тихим і відокремленим - пари вирішують самі. Однак, плануючи організувати справжнє велике торжество, лише трохи поступається за своїми масштабами того пам'ятного дня, чоловік і дружина намагаються придумати що-небудь таке, щоб порадувати не тільки себе, але і всіх присутніх гостей. Безумовно, варіантів і сценаріїв незліченна безліч, але навряд чи якісь з них зможуть обійтися без веселих, цікавих і яскравих конкурсів на річницю весілля.

Ювілей весілля: весело буде всім

Дійсно, в цьому є щось символічне. Буквально, деякий час назад молодята, ще не об'єднані спільним побутом, проблемами та радощами брали участь в пропонованих провідним випробуваннях, і вже сьогодні з висоти прожитих разом років або всього лише одного щасливого спільного року вони стають учасниками конкурсів на ювілей весілля і пропонують друзям і близьким провести позитивно час. Отже, подібні розважальні заходи можна класифікувати по декількох категоріях, по:

  • складом учасників: тільки винуватці торжества, всі гості, тільки жінки, тільки чоловіки, діти;
  • реквізиту: з додатковими атрибутами і без них;
  • характером: активні, пасивні;
  • формі: командні, поодинокі.

Мабуть, найпростішими, з точки зору організації, є конкурси на весілля для дітей. Оскільки маленькі гості самі невибагливі учасники торжества, їм можна запропонувати розваги з надутими кульками, які необхідно лопнути або спробувати себе в ролі художників з зав'язаною на очах пов'язкою. В цілому, чим більш рухливими і веселіше будуть розваги для дітлахів, тим більше буде захоплень і радості.

Дорослі запрошені також будуть радіти як маленькі діти, якщо підготувати для них в якості сюрпризу веселі конкурси на річницю весілля. Так сімейна пара в жартівливій формі зможе перевірити, наскільки добре встиг дізнатися чоловік переваги дружини, і, що встигла запам'ятати про звички чоловіка дружина, беручи участь в конкурсах з використанням запитань-відповідей і шпаргалок. Що ж стосується гостей, то їх захоплення буде безмежним, якщо запропонувати їм традиційна розвага зі стільцями, що діє за принципом: хто перший сяде поки звучить музика, або оригінальний конкурс, в якому беруть участь дві команди. Його умови дуже прості: гості шикуються в ряд і ведучий говорить першому, що стоїть в ряду члену кожної групи слово, яке кожен член команди відображає на спині сокомандніка по одній букві. Перемагає група, якій в кінці гри вдасться першої розшифрувати сказане тамадою.

Річниця весілля в конкурсах і сюрпризи

Що стосується молодих, які святкують першу ситцеве дату заміжньої життя, то тут цікавим буде повторити щось з того, що було на торжестві рік тому і порівняти результати. Так, конкурси на першу річницю весілля будуть цікаві новоявленим подружжю, і можливо, навіть здивують друзів і близьких.

Активні заходи, в яких гостям необхідно добігти до мети, встигнути зібрати якісь речі, інсценувати дитячу казку, пояснити загадане поняття жестами, без використання слів, заспівати пісню або відповісти на кумедні питання оригінальних вікторин - прикольні конкурси на річницю весілля не дадуть нудьгувати присутнім і залишать виключно позитивні враження від важливої ​​події.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: