Новости

До мапі Gold дають особистого банкіра і страховку

До мапі Gold дають особистого банкіра і страховку Одарюк Антон https://cdn.segodnya.ua/img/article/2267/68_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2267/68_tn.jpg 2010- 12-01T12: 59: 25 + 02: 00 Фінанси Чим елітний «пластик» краще звичайного і кому варто мати таку карту.

Користуючись нашим прагненням бути краще, модніше і крутіше, банки пропонують нам обзаводитися елітними платіжними картами. Ми розібралися, чим елітний "пластик" краще звичайного і кому варто мати таку карту.

ЧИМ ХОРОШИ VIP-КАРТИ

Нині багато банків пропонують клієнтам цілий віяло елітного пластику від платіжних систем Visa і MasterCard - Gold, Platinum, Infinite або World Signia (карти розташовані від самої "простий" до найкрутішою). По суті, це звичайні платіжні карти, але з додатковими можливостями. Ми розповімо про деякі з них.

ПЛАТИТИ КРУТІШЕ. Елітні карти - найзручніші для розрахунків, так як за ним не буває обмежень, які є за дешевшими картками. "Наприклад, карти рівня Electron / Maesto приймаються до оплати з обов'язковою on-line авторизацією (тобто, якщо у терміналу немає зв'язку з банком, то оплатити товари ви не зможете. - Авт.), А по картах Maestro неможливі розрахунки в інтернеті" , - говорить заступник начальника департаменту маркетингу "УкрСиббанку" Наталія Кузьмич. Також за цими недорогими картами можна забронювати готель і взяти в оренду авто. Ще одна можлива фішка елітних карт - мультивалютність. "За мультивалютних карток держатель може здійснювати платежі в декількох валютах, наприклад, в гривні, доларах, євро і рублях, без конвертації. Це дуже зручно для тих, хто часто подорожує", - говорить член правління банку " кредит Дніпро "Олена Безугла.

Додпослуги. Але однієї можливості платити для VIP-клієнтів мало, тому банки пропонують цілий набір послуг: інтернет-банкінг, страховка для поїздок за кордон, можливість оформити додаткові картки до основного рахунку, медична та юридична консультації, підтримка служби безпеки банку і персонального менеджера і багато інших . Є навіть такі фішки, як продовження гарантії на товари, оплачені карткою, і захист від крадіжок покупок, зроблених по карті. Набір послуг залежить від банку: десь всі вони є, а десь нічого з цих послуг немає. Так що, якщо зважитеся відкривати елітну карту, вивчіть пропозиції різних банків.

БАГАТІ ТЕЖ ПЛАЧУТЬ. З багатіями теж бувають неприємності - вони і карти втрачають, і ПІН-коди забувають. З ПІН-кодом банк, звичайно, не допоможе - це дуже вже секретна інформація, а ось втрачену круту карту можна відновити, причому навіть за кордоном - у деяких банків є послуга швидкої доставки нової карти. А можуть допомогти готівкою на місці (в різних банках - $ 500-2000), відправивши в один з місцевих банків.

ЗНИЖКИ. Але сама розкручена особливість елітних карт - знижки. Одні банки самі розвивають свої дисконтні мережі, інші пропонують користуватися загальними знижками для всіх власників карт Visa або MasterCard, треті просто дають в навантаження до своєї карті дисконтні або сервісні картки.

НАВІЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ?

На жаль, продаючи нам елітні карти, банкіри далеко не завжди до кінця пояснюють їх особливості. Наприклад, вважається, що елітні карти - це надійний засіб розрахунків. "Але всі карти міжнародних платіжних систем виконують свої основні функції (оплату товарів і отримання готівки) однаково добре незалежно від їх типу - Electron, Classic або Gold", - говорить директор департаменту платіжних карт "Ерсте Банку" Олександр Яблунівська.

Обіцяні знижки по VIP-картками теж з секретом. Зазвичай вони, як то кажуть, відповідають статусу, тобто знижку можна отримати в елітних салонах краси, магазинах одягу та взуття і т.д. Те ж саме стосується і знижок в інших країнах - в основному це дорогі готелі, ресторани і магазини, прокат авто, тобто те, чим більшості з нас користуватися не доведеться. Заковика і зі статусністю карток. За кордоном, побачивши Gold або Platinum, до вас можуть поставитися прихильніше. У нас же держателя елітної картки запросто обкладуть нецензурщиною в якомусь навіть немаленькому магазині. У той же час в дорогому бутіку вам будуть раді і з зарплатною карткою Visa Electron. Так що, задумавши, відкрийте Gold, подумайте двічі, може, вам згодиться і ваша зарплатна Electron або Maestro.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

НАВІЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: