Новости

Провал Грушники в Нідерландах, таксопарк підтвердив справжність квитанції

Співробітники ГРУ. Фото: Міноборони Нідерландів

У таксі Москви підтвердили справжність квитанції, знайденої в Нідерландах у співробітника ГРУ https://cdn.segodnya.ua/img/article/11768/40_main_new.1538669837.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11768/ 40_tn.1538669837.jpg 2018-10-04T19: 11: 21 + 03: 00 Євросоюз У Нідерландах розповіли про спробу російських спецслужб здійснити хакерсукю атаку і надали докази

Компанія Be Taxi підтвердила справжність квитанції за послуги таксі, вилученої спецслужбами Нідерландів у одного із співробітників ГРУ, яких звинувачують в хакерських атаках в Нідерландах.

Раніше міністр оборони Нідерландів Анк Бейлевелд заявила, що служба військової розвідки і безпеки країни запобігла хакерську атаку з боку Росії на Організацію по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ).

За її версією, "спроба атаки була здійснена 13 квітня, в ході неї співробітники російських спецслужб намагалися отримати доступ до бездротової мережі в ОЗХЗ".

Також повідомлялося, що росіяни намагалися викрасти інформацію про міжнародне розслідування авіакатастрофи MH17 під Донецьком, сталася 17 липня 2014 року.

Всі четверо росіян, яких підозрюють в причетності до атаки, були видворені з країни в той же день, сказала міністр. Бейлевелд стверджує, що вони працювали на Головне розвідувальне управління і назвала їхні імена.

За її даними, до атаки причетні Олексій Моренець, Євген Серебряков, Олег Сотников і Олексій Мінін.

Крім того, глава голландського оборонного відомства розповіла, що спецслужби королівства змогли отримати доступ до різного електронного обладнання хакерів, в тому числі ноутбуків і мобільних телефонів.

На прес-конференції показали документи росіян. Як помітили в дослідницькій групі Bellingcat, номери паспортів Моренця і Серебрякова відрізняються всього на одну цифру.

Крім того, у Моренця знайшли чек з таксі від місця, де розташовується штаб-квартира ГРУ, до аеропорту Шереметьєво.

Відзначимо, США пред'явили звинувачення семи співробітникам ГРУ і вимагають їх арешту .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: