Новости

Голодувати до кінця намір в російській в'язниці Сенцов - адвокат

Олег Сенцов. Фото з відкритих джерел

Український режисер Сенцов налаштований голодувати в російській в'язниці "до кінця" - адвокат https://cdn.segodnya.ua/img/article/11402/20_main_new.1521227840.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11402 /20_tn.1521227840.jpg 2018-05-21T18: 15: 01 + 03: 00 Україна Сенцов своїм голодуванням не досягає свого звільнення, відзначив представник захисту

Незаконно засуджений в РФ український режисер Олег Сенцов налаштований голодувати "до кінця" , Розповів в понеділок, 21 травня, його адвокат Дмитро Дінзе.

"Він сказав, що буде голодувати до кінця. Можливо, до фатального кінця. Я йому пропонував юридично вирішити це питання, проте Олег сказав, що не вірить ні в яке правосуддя", - розповів адвокат.

За словами Дінзе, цим голодуванням Сенцов намагається добитися не свого звільнення, в яке він уже не вірить, а звільнення інших 64 політичних бранців з російських в'язниць .

Також адвокат додав, що найближчим часом буде намагатися зустрітися з Сенцової, хоча прогнозує, що це буде зробити нелегко.

"Питання, чи дадуть побачення після досить тривалого часу з моменту оголошення Сенцової голодування, я поки не знаю, чи буде вирішене", - сказав Дінзе.

Як повідомлялося, Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону в серпні 2015 року засудив Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму. У РФ режисера звинуватили в створенні на території Криму терористичного співтовариства.

Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі (РФ), більш відомої як "Білий ведмідь". Україна і світове співтовариство неодноразово закликала РФ звільнити незаконно засудженого Сенцова. також МЗС України звернувся до Москви з-за погіршення здоров'я Сенцова .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: