Новости

ЦВК Узбекистану назвала ім'я нового президента

Шавкат Мірзіёев. Фото: РБК-Україна

ЦВК Узбекистану назвала ім'я нового президента https://cdn.segodnya.ua/img/article/7764/53_main.1480942321.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7764/53_tn.1480942321.jpg 2016- 12-05T14: 50: 44 + 02: 00 Світ За повідомленням, виконуючий обов'язки президента Шавкат Мірзіяєв отримав більше 88% голосів виборців

Центральна виборча комісія Узбекистану оголосила виконуючого обов'язки президента Шавкат Мірзіяєвим переможцем президентських виборів, що відбулися 4 грудня. За повідомленням, він отримав більше 88% голосів виборців, повідомляє " радіо Свобода ".

За даними Центрвиборчкому Узбекистану, офіційна явка на виборах склала 87,83% (більше 17,9 млн осіб).

У ЦВК також заявляли, що в ході голосування не було виявлено порушень, які б вплинули на результат. У той же час "Радіо Озодлік", узбецька служба "Радіо Свобода" повідомила, що порушення на деяких ділянках все ж фіксували. Серед таких порушень вказувалася агітація на дільницях представниками політичних партій і голосування однією особою за кількох інших.

бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини в своїй заяві від 5 грудня оголосило, що президентські вибори в Узбекистані підкреслили "необхідність всеосяжних реформ" в країні.

59-річний Шавкат Мірзіяєв з 2003 року був прем'єр-міністром Узбекистану , А 8 вересня після смерті президента Іслама Карімова був оголошений виконуючим обов'язки глави держави.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: