Новости

Домовленість Македініі і Греції викликала масове невдоволення

Алексіс Ціпрас. Фото: AFP

Скандал з Македонією: опозиція Греції ініціює голосування про вотум недовіри Ціпрас https://cdn.segodnya.ua/img/article/11467/62_main_new.1528976694.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11467/62_tn .1528976694.jpg 2018-06-14T14: 44: 56 + 03: 00 Євросоюз Голосування в парламенті з питання недовіри пройде в четвер о 18:00 за місцевим часом

Лідер головної опозиційної партії Греції "Нова демократія" Кіріакос Міцотакіс заявив про намір провести в парламенті країни голосування з питання про недовіру прем'єр-міністру республіки Алексіс Ціпрас через підсумки угоди про нову назву Македонії, де вже почався бунт проти цих домовленостей . Про це повідомляє ТАСС з посиланням на агентство Рейтер.

Як повідомляється, голосування з питання пройде в четвер о 18:00 за місцевим часом. Раніше партія заявила про намір винести вотум недовіри всьому уряду країни.

Раніше у вівторок прем'єр-міністр Македонії Зоран Заєв заявив на прес-конференції, що Скоп'є і Афіни дійшли згоди щодо найменування балканської республіки. За його словами, нова назва країни - Республіка Північна Македонія - буде переводитися на всі мови, а досягнута з Грецією домовленість "підтверджує македонську ідентичність і є гарантією майбутнього процвітання країни". Заєв також повідомив, що "Македонія отримає запрошення стати 30-м членом НАТО", що є "гарантією інвестицій в країну".

Суперечка між Македонією та Грецією з приводу назви колишньої югославської республіки , Яке збігається з найменуванням північній грецькій області, вівся протягом двадцяти п'яти років. Афіни домагалися зміни назви сусідньої країни і виступали проти її вступу до Євросоюзу і НАТО.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: