"Накручені" голосування

Існує думка, що результати голосувань на сайтах вкрай слабо відображають дійсність. Отримання адекватних результатів ускладнено рядом проблем, пов'язаних як з самою технологією проведення опитувань, так і з програмною реалізацією.

Серйозна технічна проблема, пов'язана з опитуваннями, - накрутка. Пікантність ситуації в тому, що люди, які займаються накруткою в «промислових» масштабах, мають достатньо коштів для обману витонченої захисту.

Розробники влаштовують на сайтах реєстрацію користувачів, ставлять «каптчі» (користувач вводить символи, зображені на малюнку, часто з додаванням перешкод або напівпрозорої) і придумують хитрі алгоритми. Зловмисники, в свою чергу, плодять «віртуалів», пишуть спеціальні модулі і «прокачують» профілі.

Вибірка респондентів часто нерепрезентативна. Голосуючі можуть бути зацікавлені в підтасовуванні результатів. Авторитетні представники спільноти можуть поширювати свій вплив на інших. Хтось вибирає найбільш непопулярний варіант, щоб показати свою відособленість.

Але все-таки опитування живі й здорові ... Тому, давайте відразу розставимо крапки над "і"!

Були повторні звинувачення редакції в підтасовуванні результатів голосування. Редакція газети, журналу і нашого порталу - незалежні від МПР, роса, інших структур. Ситуація з голосуванням «Про заборону полювання в Московській області ...» в корені повторилася, як і з голосуванням про ціну гостьовий путівки.

Повторимося, що і редакції абсолютно не зрозуміло, хто і, головне, навіщо так голосує ( "Грамотне рішення в зв'язку зі що склалися обстановкою"), ми можемо тільки здогадуватися. Нам було б простіше прибрати дане голосування, якщо щось би пішло не так. Але нам нема чого приховувати і ми не будемо цього робити. Але факт залишається фактом.

Якщо коротко, то голосування, відкрите на сайті - це індикатор думки відвідувачів сайту, соціологічне опитування. Задумували ми ідею голосування для того, щоб дізнаватися, об'єднувати, робити доступними для сприйняття думки простих мисливців з різних питань нашого захоплення, а потім залучати до результатів опитувань зацікавлених осіб при прийнятті законів, постанов та інших важливих для нас, мисливців, рішень.

А тому, спочатку, нами і не ставилося завдання максимально захистити сам процес голосування від накрутки, робили якомога простіше для відвідувача. Кому захочеться при голосуванні вводити «каптчу»? Ми не думали, що наші голосування залучать стільки уваги, щоб цілеспрямовано спотворювати реальну картину. Але якщо наші відвідувачі скажуть, що захист потрібна - будемо робити.

Та й не так було б покладатися на те, що будь-яке голосування буде остаточним вердиктом в будь-якому питанні. Ну правда, як на вашу думку врахувати голоси відвідувачів, якщо часто людина має доступ до декількох комп'ютерів з інтернетом. В інтернет-кафе, часто і в офісах, комп'ютери знаходяться в загальному користуванні.

Деякі люди користуються різними браузерами в залежності від настрою, інші вміють змінювати IP-адреси як рукавички. Отже, якщо захотіти, можна багаторазово голосувати за потрібні відповіді, якщо є навик і знання в цій галузі. Таких, щодо рідкісних чудес, досить багато.

Або як захистити процес голосування від тих, хто не має право брати участь в ньому? Наприклад, від «зелених» або зацікавлених людей, припустимо, що видають путівки, в лобіюванні своїх інтересів?

Питань дуже багато і написання всіх моментів і підводних каменів для такого опитування може зайняти більше часу, ніж чим його проведення! Була накрутка? Ну що ж, якщо комусь дуже хотілося - особисто ми не можемо їм заборонити це робити - нехай творять - ми ж постараємося розібратися з ситуацією і ускладнити їм це завдання! Для простого мисливця і так все буде зрозуміло, хто за що голосує, а де явний підступ.

Як повідомив нам відвідувач нашого сайту «Сергій Т», за що йому велике спасибі, є можливість голосувати на нашому сайті, будучи не зареєстрованим. Дійсно, так і виявилося. Найближчим часом ми усунемо дане зауваження.

Сподіваюся, ми прояснили цю ситуацію, сподіваємося на розуміння ...

З повагою редакція. 13 серпня 2012 у 2:01

Кому захочеться при голосуванні вводити «каптчу»?
Або як захистити процес голосування від тих, хто не має право брати участь в ньому?
Наприклад, від «зелених» або зацікавлених людей, припустимо, що видають путівки, в лобіюванні своїх інтересів?
Була накрутка?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: