Новости

Тігіпко проведе у своїй партії праймеріз

Сергій Тігіпко, фото Цензор.нет

Тігіпко проведе у своїй партії праймеріз https://cdn.segodnya.ua/img/article/2049/22_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2049/22_tn.jpg 2010-07-12T11: 31: 12 + 03: 00 Політика Внутрішнє партійне голосування стартує 10 серпня

Списки кандидатів від партії "Сильна Україна" для участі в місцевих виборах будуть сформовані з урахуванням результатів попереднього партійного голосування - так званого праймеріз.

Про це повідомляє прес-служба партії "Сильна Україна".

"Праймеріз - це можливість для кожного члена партії стати кандидатом від" Сильної України "на виборах до місцевих органів влади 31 жовтня 2010 року. Це відкритий, демократичний відбір, який дозволить визначити кращих з кращих." Сильна Україна "надає реальний шанс кожному партійцеві просунутися в кар'єрі, реалізувати свої ідеї ", - повідомив Сергій Вітер, керівник секретаріату партії.

Для участі в попередніх виборах кандидату необхідно подати заявку в місцеве відділення партії. Заяви будуть прийматися в регіональних, міських і районних організаціях "Сильної України" з 20 по 31 липня.

Внутрішнє партійне голосування стартує вже 10 серпня. За кандидатів зі списку праймеріз свого району, міста, області члени партії зможуть проголосувати на сайті "Сильної України". Паралельно з інтернет-виборами, з 10 по 31 серпня, пройде відкритий, всенародний праймеріз. Громадяни зможуть голосувати в мобільних пунктах "Народний праймеріз", які будуть розташовані на центральних вулицях населених пунктів. На народне голосування виноситься той же список, що і на внутрішньопартійне.

"Проводячи попередні партійні вибори, ми хочемо оцінити потенціал кандидатів від нашої партії. Адже справа не в тому, щоб поставити в список" потрібних "людей. Ми хочемо знати, хто сьогодні користується реальною довірою на місцях. Ми шукаємо нових лідерів", - зазначив голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко.

Результати внутрішньопартійного голосування і народного праймеріз будуть опубліковані на сайті партії на початку вересня.

Праймеріз - це рейтинговий відбір кандидатів на виборні посади серед представників однієї партії. Він буває відкритим, коли голосувати може будь-який громадянин, і закритим, коли право голосу мають тільки члени партії, що проводить попередні вибори.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: