Новости

Як використовувати голосовий пошук Google для просування сайту?

  1. Віртуальні асистенти
  2. Мобайл насамперед
  3. Новий підхід до складання семантичного ядра
  4. Будуйте свій контент навколо питань
  5. Величезний потенціал для локальних бізнесів

Просунуті фахівці вже давно зосередилися на мобільних версіях веб-сайтів, які вони розкручують. І з більшістю нюансів все вже розібралися. Але ось те, як оптимізувати контент під голосовий пошук, все ще є мало не таємницею століття для багатьох сеошників. Але все складно лише на початку. Потрібно лише трохи розуміння тонкощів процесу. Ну і план дій не завадить теж.

Віртуальні асистенти

У них інвестує не тільки великий і жахливий Гугл, а й інші технологічні гіганти. Сьогодні навіть холодильники стали розумними і товариськими, що вже говорити про різноманітні девайси і вже звичні для нас смартфони і планшети.

Хоч віртуальні помічники і присутні в нашому житті вже досить тривалий час, вони все ще знаходяться на зорі свого розвитку, і ми повинні бути готові до нових прогресивних розробок в цій галузі. У 2015 році кількість пошукових запитів голосом підскочило від нуля до 50 мільйонів пошуків в місяць. Сьогодні 27% користувачів мобільних девайсів використовують голосовий пошук щодня. Тому оптимізація сайту під пошукові запити тепер повинна враховувати це.

Думаючи про SEO майбутнього потрібно розуміти, що віртуальні помічники будуть безпосередньо впливати на трафік. Для пошуку місця для вечері, покупки авіаквитків, замовлення товарів онлайн вже зовсім скоро переважна більшість користувачів буде використовувати голосовий пошук google. І в майбутньому веб-сайтам доведеться підлаштовуватися під віртуальних асистентів. А конкуренція буде набагато серйозніше.

І, незважаючи на те, що ми говоримо про майбутнє, вже сьогодні можна готуватися до його настання. Є техніки, які дозволяють використовувати стандартні інструменти google для веб майстрів , Щоб зробити веб-сайт більш видимим для любителів голосового пошуку.

Мобайл насамперед

природно, розкрутка сайту в гуглі сьогодні не обходиться без мобільних версій. І з часом мобайл, швидше за все, остаточно витіснить десктоп. Тому швидкий мобільний аудит не завадить:

  • перевірте сторінки на дружелюбність до маленьких екранів;
  • переконайтеся, що боти пошукових систем можуть дістатися до всіх сторінок;
  • переконайтеся, що сайт не блокує CSS, JavaScript, зображення, відео і так далі;
  • уникайте Flash;
  • покращуйте час завантаження.

Новий підхід до складання семантичного ядра

Цікавий феномен приніс нам голосовий пошук. Коли ви друкуєте запит, ви вводите конкретні слова і фрази, які точно відображають те, що ви хочете знайти. Але промовляючи запит смартфону або іншого пристрою, ви розмовляєте з ним як з живою істотою, складаючи свої запити у вигляді природної мови. це змінює підбір ключових слів для сайту .

Пошук голосом увазі довші і природні пропозиції, які можна використовувати в якості ключових фраз. Вони менш конкурентні і підвищують конверсію набагато швидше. Тому, включивши такі запити в свій контент, ви підвищуєте свої шанси на поліпшення результатів і позиції у видачі, коли йдеться про голосовий пошук від гугл.

Будуйте свій контент навколо питань

Відмінним варіантом тут буде створення екстенсивної сторінки з часто вживаними питаннями і відповідями на них. Також варто враховувати можливі запитання під час написання текстів для блогу.

Величезний потенціал для локальних бізнесів

тепер просування сайту місцевого бренду стає все простіше, тому що пошук голосом зазвичай фокусується на локації більше, ніж друкований запит. Користувачі часто запитують свої девайси про те, де їм перекусити або чи є поряд з їх місцезнаходженням, припустимо, магазин одягу. Так чи інакше, прив'язка йде найчастіше до місцевості. Тому переконайтеся в тому, що ваш веб-сайт можна легко знайти по локальному запитом.

Не потрібно чекати того, поки голосовий пошук google стане використовуватися переважною більшістю користувачів. Володіючи інформацією про те, що він буде основним способом взаємодії з пошуковими системами, можна заздалегідь підготуватися до нових правил гри.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: