Автовідповідач на Білайн і його особливості

  1. Голосова пошта на Білайн
  2. Опис і особливості підключення автовідповідача на Білайн
  3. Як відключити голосову пошту на Білайн

Для тих, хто завжди хоче залишатися на зв'язку і не пропускати важливих дзвінків, розроблена дуже зручна і практична функція. Ми говоримо про автовідповідач на Білайн. Цією опцією на сьогоднішній день користуються десятки тисяч абонентів цього оператора.

Голосова пошта на Білайн

Якщо ви не можете відповісти на дзвінок або телефон вимкнений, абонент, який телефонував може залишити голосове повідомлення, яке можна прослухати в будь-який зручний час. На телефон прийде СМС-повідомлення про те, що на цей номер було залишено голосове повідомлення конкретним абонентом, яке можна прослухати безкоштовно, зателефонувавши на певний номер (це номер голосової пошти на Білайн 0600).

На будь-яких тарифних планах Білайну послуга автовідповідача слід підключати самому.

Опис і особливості підключення автовідповідача на Білайн

Підключити опцію можна так: Підключити опцію можна так:

  • зателефонувавши оператору в контактний центр;
  • набравши потрібну команду на телефоні (* 110 * 012 #);
  • в особистому кабінеті на офіційному сайті мобільного оператора.

Автовідповідач працює по типу поштової скриньки в інтернеті, де накопичуються вхідні повідомлення. Це відбувається так: фіксується вхідний дзвінок, на який з якихось причин ви не відповідаєте. Абонент чує гудок (або мелодію замість гудка ), Після чого йому пропонують записати вам повідомлення. Час запису - дві хвилини. Він може і просто відключитися, але навіть в цьому випадку вам прийде повідомлення, що вам не додзвонилися.

У підключенні цієї послуги є один нюанс. Коду підключення пройшло, потрібно ставити переадресацію на пошту. для переадресації необхідно, щоб телефон абонента був вимкнений або не відповідав на вхідні дзвінки. Також можна поставити переадресацію всіх викликів на пошту, це дуже зручно в бізнес-тарифах. Якщо ви забули це зробити, послуга не буде працювати до тих пір, поки не зробите все як потрібно.

Ще при підключенні голосової пошти, як і всьому іншому, потрібно придумати пароль.

Зберігається в поштову скриньку близько п'ятдесяти листів, але зберігання відбувається за все протягом двох тижнів, далі повідомлення видаляються. Час запису голосового листи теж обмежена.

Цікавить, як прослухати голосові повідомлення на Білайн? Вирішити завдання можна, набравши номер голосової пошти. При дзвінку буде озвучено меню, там ви зможете прослухати або видалити повідомлення голосової пошти. Дзвонити потрібно за номером 0600.

Як відключити голосову пошту на Білайн

Якщо ви зібралися відключити автовідповідач на Білайн, то перш, ніж приступати до цього, перевірте пошту. Раптом там є повідомлення, яке ви не читали. Відключити голосову пошту на Білайн можна так:

  • в особистому кабінеті ;
  • зателефонувавши за номером центру обробки;
  • через мобільний додаток;
  • набравши на телефоні певну команду.

Голосова пошта необхідна в наш час. Іноді саме завдяки їй можна дозволити собі вимкнути телефон і день відпочити зі своїми близькими, при цьому не хвилюючись, що буде пропущений важливий дзвінок. Будьте завжди на зв'язку за допомогою таких опцій. Білайн з турботою про вас.

Цікавить, як прослухати голосові повідомлення на Білайн?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: