Новости

Чи не працює Гугл - причини і корисні поради, фото і відео уроки по виправленню помилки.

 1. Чому не працює Гугл Хром на комп'ютері?
 2. Чи не працює Google пошук.
 3. Чи не працює голосовий пошук Google.
 4. Відновлюємо працездатність пошуку від Google.
 5. Робота «Хрому» в важких умовах.
 6. Відео-урок: як виправити помилку

Короткий зміст статті:

Монополія Mozilla Firefox на ринку браузерів серйозно похитнулася, після виходу програмного забезпечення від Google. Але періодично користувачі стикаються з тим, що не працює Гугл і браузер Google Chrome. І без сторонньої допомоги впорається з проблемами, що виникають дуже складно.

Чому не працює Гугл Хром на комп'ютері?

Найпростіший шлях вирішення будь-якої проблеми, пов'язаної із сучасною технікою - перезапустити комп'ютер. Це допомагає в 9 з 10 випадків, пара натискань клавіш виправить проблему, над якою можна було б битися годинами. Ще є перевстановлення програми, але це вже самий кардинальний спосіб. Він рідко коли підходить, адже в браузері зберігається наша історія відвідувань, закладки, інформація по скачаним файлів і збережені паролі.

Мало хто тримає в умі все логіни і паролі, а з роками їх стає тільки більше.

Використовувати один для кожної облікового запису - не дуже безпечно, записувати в окремий блокнот всі дані - теж сумнівний варіант. Тому для відновлення працездатності улюбленого браузера доведеться попітніти.

Для початку зверніться за допомогою до служби підтримки, можливо на офіційному сайті вже виклали свіже оновлення, яке виправляє виникла помилку. Велика частина користувачів стикається з типовими, а не якимись унікальними неполадками. Вбивши в пошуковий рядок назва помилки, ви отримаєте перелік посилань:

 • На одну із служб Google, де описана проблема і шляхи її усунення.
 • На тематичний форум, на якому один з користувачів піднімає вас цікавить.
 • На блог або статейний сайт, де автор у доступній формі пояснює, з чим може бути пов'язана проблема.

На блог або статейний сайт, де автор у доступній формі пояснює, з чим може бути пов'язана проблема

Чи не працює Google пошук.

Найчастіше проблема виникає з використанням пошуку, і нехай це тавтологія, але частіше за все проблема пов'язана з вірусами. Гугл Хром багато хто любить за можливість «вичленувати» будь-який процес і відокремити його від всіх інших. Чисто теоретично, це нововведення повинно було дозволити захистити користувачів від хакерських атак, унеможливити самовільний запуск шкідливого забезпечення.

Але як тільки почала розвиватися захист, слідом за нею стали еволюціонувати і віруси.

Ваш брандмауер або антивірус зміг вчасно виявити вірус, помістив його в карантин або відразу видалив заражені файли? Вважайте, що вам пощастило. Але якщо бази занадто давно не оновлювалися або ви використовуєте зламану версію, ваша зашита ніяк не відреагує на атаку. Що робити в такому випадку?

Завантажте безкоштовну утиліту з пошуку та усунення вірусних загроз. наприклад ЦЮ .

Майже у будь-який серйозної компанії є така, від вас зажадають тільки можливість відправки звіту розробникам. Після сканування, яке може тривати і кілька годин, програма надасть вам дані про всіх знайдених загрози і вразливості, з можливістю безкоштовно вилікувати ваш комп'ютер або ноутбук.

Надалі краще встановіть собі нормальний антивірус, нехай навіть і платний. Чи не відвідувати сумнівні сайти - перший крок до безпеки в мережі, але ще не повна гарантія вашої захищеності:

 1. Можуть бути точкові атаки конкретно на ваш IP.
 2. Віруси можуть бути прикріплені до абсолютно нешкідливим файлів.
 3. Атака може йти з зламаного сайту, господар якого нічого не підозрює про поточний стан справ.

Атака може йти з зламаного сайту, господар якого нічого не підозрює про поточний стан справ

Чи не працює голосовий пошук Google.

За останні років п'ять все встигли обзавестися мобільними пристроями. З розвитком технологій, появою планшетів і смартфонів, ваш кишеньковий девайс перестав бути просто засобом зв'язку. З його допомогою можна отримати доступ до мережі і скористатися всіма її перевагами. А тисячі корисних додатків допоможуть перетворити пристрій в злагоджено працює на ваше благо механізм.

Але іноді ми втрачаємо можливість користуватися всіма його можливостями. У приклад можна поставити голосовий набір, ще вчора з його допомогою ми за пару секунд знаходили все необхідне. А сьогодні він перестав працювати і доводиться вручну вбивати цілі речення в рядок пошуку. Довго і незручно, особливо в холодну пору року або при несправному дисплеї. Проблема не найстрашніша, але вирішити її краще швидко і кардинально.

Проблема не найстрашніша, але вирішити її краще швидко і кардинально

Відновлюємо працездатність пошуку від Google.

Як виправити становище?

 • Скинути все до заводських налаштувань.
 • Оновити версію Android.
 • Завантажити нову клавіатуру.
 • Встановити правильні настройки.

Перший варіант можна віднести до дійсно кардинальним способам, ви втратите всю наявну інформацію. Але при цьому гарантовано виправите поточну проблему. А якщо ваш пристрій синхронізовано з одним з «хмарних» сервісів, втрати інформації можуть бути не такими вже й значними. Після підключення до мережі, зможете відновити основний масив даних і отримати назад всі свої додатки. Зате голосовий пошук знову буде працювати.

Але частіше люди не готові ризикувати всім наявним на телефоні або планшеті. У такому випадку варто переконатися, що ваша версія програмного забезпечення в принципі підтримує голосовий набір. Тільки Android 2.2 і свіжіші версії можуть похвалитися такою функцією. Може бути, у вас був значок набору на клавіатурі навіть при більш старої версії. Але це було особливістю вашої версії клавіатури, на пристрої опція не підтримувалася.

Подивіться покроковий відео урок, що робити якщо Гугл Хром не відчиняє сторінки:

Виявивши проблему, або робіть upgrade для своєї операційної системи, або завантажуйте нову клавіатуру. Якщо значок є, але не активний - зайдіть в настройки і поставте галочку поруч з пунктом «голосове введення». Залежно від моделі пристрою та версії системи, комбінація дій може трохи відрізнятися.

Робота «Хрому» в важких умовах.

Рівень оптимізації Гугл Хрому залишає бажати кращого, на старих і слабких машинах він може споживати занадто багато оперативної пам'яті. З цим можуть бути пов'язані часті вильоти та аварійні закриття сторінок.

На допомогу до нас прийде диспетчер задач, запустивши який можна побачити, який саме процес споживає основні ресурси машини. Для прискорення роботи браузера краще позакривати всі інші процеси.

Уважно стежте за кількістю відкритих вкладок, навіть не діючи, вони будуть споживати оперативку. Чим довше не закриваєте сторінку, тим більше витрат іде на підтримку її працездатності. Якщо у вас потужний пристрій, але ви зіткнулися з такою проблемою - перевірте систему на віруси. Ще однією причиною можуть бути проблеми в процесі побудови комп'ютера, може частина «заліза» була неправильно встановлена ​​або на нього просто немає драйверів. Займіться оптимізацією свого пристрою.

Коли не працює Google Chrome, доводиться тимчасово користуватися іншими браузерами. Завжди варто тримати «про запас» Mozilla, Opera, або яндекс.браузер , Як три актуальні альтернативи. Залишається сподіватися, що корпорація Google не буде змушувати нас вдаватися до цих замін занадто часто.

Відео-урок: як виправити помилку

Далі в короткому покроковому відео уроці буде показано, як позбутися від помилки, коли «Гугл не працює»:

Це цікаво:

Чому не працює Гугл Хром на комп'ютері?
Чому не працює Гугл Хром на комп'ютері?
Ваш брандмауер або антивірус зміг вчасно виявити вірус, помістив його в карантин або відразу видалив заражені файли?
Що робити в такому випадку?
Як виправити становище?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: