Новости

Введення тексту голосом - плюси і мінуси процесу

  1. Отже, як друкувати «голосом»?
  2. Де і як можна цей сервіс використовувати?

Не знаю, стане в нагоді вам така фішка, «мовне введення тексту», але на сьогоднішній день - це черговий прорив в технологіях. Ще рік тому я шукав таку і знайшов якісь сирі програми, які російською мовою ні «бе ні ме».

Голосове введення тексту сьогодні реалізований в браузері Хром, в перекладачі Google. Правда, поки що тільки англійською мовою. Але є вже і сайти, де ця фішка працює російською мовою повним ходом.

Отже, як друкувати «голосом»?

На це «чудо» варто подивитися. Через кілька днів , Виявив, що можу точно такий же скрипт встановити і на свій блог, що і зробив благополучно.

Тому, заходите ось за цим посиланням на сторінку, спочатку поглянемо на інтерфейс скрипта, розберемося, як він працює, а потім, як і де цю технологію можна застосовувати.

Отже, ви бачите відразу попередження, що голосове введення тексту працює тільки з Хромом, і трохи нижче - ось такий інтерефейса:

  • Найголовніша кнопка тут - це значок мікрофона в правому верхньому куті. Ставите курсор в саме верхнє (вузьке) горизонтально поле, натискаєте на цей значок і віщаєте в свій мікрофон, який завчасно потрібно включити.
  • Вимовляєте слова розбірливо. Сказали фразу, тут же в тому полі, де стоїть курсор з'явиться надрукований текст !! По щучому велінню, та за вашим бажанням, як у казці .
  • Тиснете «Додати» (Add), і текст з поля введення впригнет в широке поле онлайн редактора. Потім вимовляєте ще одну фразу і знову тиснете «Додати» - новий текст додається до вже існуючого.

Одним словом, так можна «записати» все, що на розум спаде. Хоч статтю скласти, хоч поему написати. А потім підредагувати все це справа.

Недоліки голосового введення тексту. Мабуть в базі програми ще немає всіх слів, іноді буває, підставляє схоже за звучанням, не те, що було вимовлено. Не дуже дружить вона з закінченнями слів. І не ставить точок в кінці речення. Але в загальному, на подив, працює пристойно.

Де і як можна цей сервіс використовувати?

Тут вже, як вам ваша фантазія підкаже. Мені особисто друкувати традиційним способом виходить швидше, якщо я пишу статтю. А ось якби довелося набирати невеликий текст з книги, ось тут, мабуть, друк голосом була б в самий раз.

Інший варіант - у вас політ думки і ви тут же її визуализируете, перетворюєте в літери. для транскрібаціі навряд чи підійде.

Скажу чесно, незвично. Думаю, що найкращий варіант її використовувати - це включити і говорити, як би без пауз, щоб програма записували довгі шматки тексту. Справа в тому, що вона реагує на люфт паузи і запис зупиняється. Тоді потрібно робити введення тексту і відновлювати мова. Але думаю, ці незручності тимчасові. Куди котиться світ ... 😉

Підписуйтесь на оновлення , Далі буде цікавіше! Ну і звичайно, випробуйте даний скрипт в дії!

Ну і звичайно, випробуйте даний скрипт в дії

Автор: Ігор Козлов
Чистий звук в світі Інфобізнес

Отже, як друкувати «голосом»?
Де і як можна цей сервіс використовувати?
Отже, як друкувати «голосом»?
Де і як можна цей сервіс використовувати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: