Новости

Китай не пускає британських парламентаріїв у Гонконг

Таку заяву & nbsp; прозвучало від китайської сторони. Фото: AFP

Китай не пускає британських парламентаріїв у Гонконг https://cdn.segodnya.ua/img/article/5733/96_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5733/96_tn.jpg 2014-11-30T18 : 14: 56 + 02: 00 Світ Парламентська група приїхати не може

Британський парламентарій Річард Оттаві заявив журналістам, що Китай вирішив не пускати в Гонконг парламентську групу, яка займається питаннями відносин Лондона з Гонконгом.

"Мене поінформували в китайському посольстві, що якщо ми захочемо відвідати Гонконг, нам буде відмовлено у в'їзді", - повідомив Р.Оттавей.

Він сказав, що підніме цю проблему в парламенті в понеділок.

У повідомленнях ЗМІ зазначається, що група членів британського парламенту з 11 чоловік має намір до кінця року відвідати Гонконг для вивчення питання про масові виступи в цьому спеціальному адміністративної районі Китаю до вимог реформування системи виборів адміністрації.

Пекін , Як повідомили парламентарії, з самого початку негативно поставився до ідеї вивчення ними даної проблеми

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: