У Києві націоналісти розігнали циганський табір на Лисій горі (фото)

Інші рейди проти «незаконних проявів» активісти планують проводити на наступному тижні. Інші рейди проти «незаконних проявів» активісти планують проводити на наступному тижні

Праві активісти спалили намети циган на Лисій горі / Facebook Сергій Мазур

Про це в Facebook повідомляє координатор організації Сергій Мазур. Так, 19 квітня він оприлюднив пост, в якому розповів, що активісти разом з представниками РДА Голосієво пред'явили ромам ультиматум з вимогою покинути територію парку.

Читайте також "Працюють групами по 5 чоловік": журналіст розповів про шахрайські схеми ромів, які окупували київський вокзал

21 квітня, в суботу, Мазур розповів, що табір покинула лише частина ромів.

«Вчора вони не виконали вимогу, лише частина покинула табір в парку. Але після переконливих законних аргументів інші теж вирішили піти із забороненою території. Ми прибрали за ними майже все сміття, демонтували намети і безпечно спалили », - зазначив він.

«Інші рейди проти незаконних проявів ци н..планіруем на наступному тижні. Всіх бажаючих повідомимо », - повідомив Мазур.

Як повідомляв УНІАН, в центрі Києва на залізничному вокзалі табір циган оселився прямо в залі очікування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: