Гордон пояснив, як Захід може легко зупинити Путіна

Володимир Путін. Фото: AFP

Гордон пояснив, як Захід може легко зупинити Путіна https://cdn.segodnya.ua/img/article/10421/37_main_new.1501136829.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10421/37_tn.1501136829. jpg 2017-07-28T04: 32: 37 + 03: 00 Росія Заходу може бути вигідно, щоб Путін залишався біля керма Росії, так як він успішно її розвалює, вважає журналіст

США і Європа можуть легко вирішити проблему з російською агресією, так як на Заході знаходяться величезні фінанси Росії, які можуть заморозити. Про це розповів в ефірі телеканалу NewsOne журналіст Дмитро Гордон, передає видання "ГОРДОН" .

На його думку, якщо Захід захоче, він може легко перекрити президенту Росії Володимиру Путіну кисень.

"Ось як далі розгортатимуться події - все залежить від Заходу, від його позиції. Перекрити кисень Путіну і його друзям можна елементарно, одним помахом, тому що фінансова розвідка Сполучених Штатів Америки знає, де у кого лежать гроші. Дивіться, яка проблема з турбінами Siemens в Криму виникла. А не може Росія без цих турбін, не може без літаків Boeing і Airbus, без запчастин до цих літаків, без Mercedes не може, без Nissan ... Тому якщо Захід захоче, він перекриє Путіну кисень ", - сказав Гордон.

Читайте також: Американський експерт: "Путін прирікає себе на поразку"

У той же час він зазначив, що Заходу вигідно, щоб Путін залишався біля керма Росії, так як він успішно її розвалює.

"У мене останнім часом є все більш стійке відчуття, що Путін є агентом Заходу. На цю думку мене наштовхує те, з яким успіхом він розвалює Росію. Відчуття, що Захід свідомо дає йому це робити", - припустив журналіст.

Раніше колишній радянський розвідник, історик і письменник Віктор Суворов відзначав, що Володимира Путіна і Росію в цілому в світі не бояться навіть незважаючи на її ядерну зброю . Він вважає, що ядерна міць Росії - це блеф, яким прикривається путінський режим.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: