"Регіонал" купив котеджне містечко на 290 га

Владислав Лук'янов. Фото прес-служби ПР

"Регіонал" купив котеджне містечко на 290 га https://cdn.segodnya.ua/img/article/2512/4_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2512/4_tn.jpg 2011-06 -01T03: 01: 28 + 03: 00 Політика Депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов купив 100% активів проекту котеджного містечка "Олімпік-Парк" у Київській області.

Про це повідомляє громадське об'єднання "Об'єднання мешканців котеджного містечка" Олімпік-Парк ".

"Повідомляю, що Кирило Дмитрієв та Микола Лагун продали весь проект "Олімпік-Парк" іншій людині, Лук'янову Владиславу Валентиновичу ", - наголошується в повідомленні.

"Підкреслюю, що викуплені всі активи, які були у власності Лагуна і Дмитрієва, таким чином, Лук'янов тепер повноправний власник проекту. "Олімпік-Парк" вже перейшов під контроль нового власника ", - уточнили в організації.

У прес-службі "Олімпік-Парку" підтвердили продаж проекту, зазначивши, що поширена в ЗМІ інформація відповідає дійсності частково.

"Ми підтверджуємо продаж і готуємо офіційне повідомлення, яке буде на днях", - сказав представник прес-служби.

У прес-службі не уточнюють деталей продажу. Агентству поки не вдалося отримати коментарі Лук'янова.

Згідно з повідомленням об'єднання жителів містечка, зустріч його керівництва і Лук'янова вже відбулася.

"За його словами (Лук'янова), він налаштований максимально швидко добудувати нашу першу чергу містечка, щоб приступити до продажу другої черги. Концепція містечка залишається без змін, паркани також будуть зроблені за рахунок нового власника", - йдеться в повідомленні.

Котеджне містечко "Олімпік-Парк" компанія "Європа" зводить на ділянці в 290 га, розташованому в 19 км від Києва по Житомирській трасі.

Проект передбачає будівництво 1030 котеджів площею від 150 до 350 кв. м і з територією від 15 до 35 соток. Завершення будівництва всього містечка раніше планувалося до 2013 року.

Інвестиції в будівництво оцінювалися на рівні 270 мільйонів доларів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: