Віртуалізація - Як встановити кастомними дозвіл для гостьової ОС в VMware Fusion.

Буває так, що в гостьовій ОС Windows на платформі VMware Fusion для Mac встановлюється якесь невеличке максимальний дозвіл (наприклад, 1152x864), при цьому екран у вас дозволяє встановити його значно більше. В цьому випадку потрібно просто видалити VMware Tools з гостьової системи, перезавантажити віртуальну машину і знову поставити VMware Tools. Після цього можна буде встановлювати потрібний дозвіл.

Але що, якщо потрібно встановити кастомними дозвіл екрана в ВМ, наприклад, для цілей розробки і тестування додатків? Для цього до складу VMware Tools, починаючи з версії 10.0.5, входить утиліта vmware-resolutionSet. Її можна знайти в папці / Library / Application Support / VMware Tools гостьової системи.

Синтаксис цієї утиліти простий - вона приймає на вхід ширину і висоту в пікселях відповідно. наприклад:

./vmware-resolutionSet 1920 1080

При цьому треба пам'ятати, що для великих дозволів у вас має бути достатньо сконфигурированной відеопам'яті в віртуальній машині. Наприклад, для 2560x1600 потрібно мати принаймні 16 МБ (докладніше в KB 1003 ).

У разі успішного виконання команди вище, значення Requested resolution і Effective resolution у висновку команди будуть збігатися.

У разі успішного виконання команди вище, значення Requested resolution і Effective resolution у висновку команди будуть збігатися

Якщо ж вам потрібен дозвіл більше, ніж 2560x1600, то в розширені настройки віртуальної машини через vSphere Client або в файл .vmx потрібно додати наступні розширені параметри:

svga.maxWidth = "2880"
svga.maxHeight = "1800"

джерело .

Але що, якщо потрібно встановити кастомними дозвіл екрана в ВМ, наприклад, для цілей розробки і тестування додатків?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: