Аномалія в Одесі: водії скаржаться на дивну поведінку автосігналок

Фото - інтернет

Аномалія в Одесі: водії скаржаться на дивну поведінку автосігналок Константинов Олег https://cdn.segodnya.ua/img/article/2293/94_main.gif https://cdn.segodnya.ua/img/article/2293/94_tn.gif 2010-12-20T19: 00: 36 + 02: 00 Україна Люди грішать на СБУ, операторів мобільного зв'язку та навіть викрадачів, але фахівці впевнені, що вся справа в передавачах

Одеські власники машин масово скаржаться на дивні речі з автосигналізацією, яка несподівано в різних місцях міста відмовляється включатися або відключатися. Така ситуація, зокрема, днями виникла на Катерининській кут Успенської.

За словами одесита Володимира, він, припаркувавши свою "Тойоту" біля офісу, не зміг поставити її на сигналізацію. Зі схожою проблемою зіткнулися на цьому перехресті ще мінімум 6 автолюбителів. Що характерно, на наступний день сигналізація працювала там нормально. "Одні припускають, що це спеціально" глушать ", мовляв, щоб не паркувалися, де не треба, або щоб потім безперешкодно викрасти або обікрасти машини, - каже Володимир. - Інша версія - поруч знаходиться Техвідділ СБУ . Але я думаю, що це, швидше за все, працює якийсь могутнє джерело радіовипромінювання - наприклад, щогла стільникового зв'язку ".

Користувачі популярного одеського інтернет-форуму призводять і інші адреси, де спостерігалися аномалії. Це район Старокінного ринку, кут вулиці Жуковського і Олександрівського проспекту, перехрестя Успенської і Осипова, вулиці Семінарська і Велика Арнаутська.

Щоб з'ясувати справжню причину незрозумілої поведінки сигналізацій, ми звернулися в одеська філія держпідприємства "Український державний центр радіочастот". "Такі скарги до нас надходили неодноразово, - повідомив головний спеціаліст філії Олександр Касаткін. - Наші співробітники виїжджали і проводили моніторинг на місці. Як правило, винуватицею виявлялася одна з машин, оснащена GPS-сигналізацією. Останній випадок зафіксовано якраз на Успенської. Сигналізація вийшла з ладу через холод і почала генерувати потужні перешкоди в великому діапазоні, які "заглушили" брелоки автосігналок інших машин ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: