В Україні почалася нова хвиля кібератак, - Держспецзв'язку

Команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події в Україні CERT-UA Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України повідомляє про початок нової хвилі кібератак на інформаційні ресурси Команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події в Україні CERT-UA Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України повідомляє про початок нової хвилі кібератак на інформаційні ресурси   Про це повідомляє   Depo

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на CERT-UA - спеціалізований структурний підрозділ Державного центру кіберзахисту і протидії кіберзагрозам (ГЦКС) Держспецзв'язку.

У відомстві попросили власників інформаційно-телекомунікаційних систем, інших інформаційних ресурсів, в першу чергу транспортної інфраструктури, а також рядових інтернет-користувачів дотримуватися посилених вимог кібербезпеки (в т.ч. викладених раніше).

Додаткову інформацію CERT-UA надасть найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що хакери атакували міжнародний аеропорт "Одеса" і київський метрополітен .

13 жовтня команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України повідомила про можливих кібератак на інформаційні ресурси України в період з 13 по 17 жовтня.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: