Новости

Росія розпадеться на 9 частин - Закаєв

Фото: pixabay

Розпадеться на 9 частин: Ахмед Закаєв розповів про долю Росії https://cdn.segodnya.ua/img/article/11169/68_main_new.1519366704.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11169/68_tn. 1519366704.jpg 2018-02-23T08: 18: 00 + 02: 00 Росія Президент Росії Володимир Путін зробив помилку, яка визначила долю "імперії"

Президент РФ Володимир Путін уже виконав свою місію по розвалу радянської імперії і унеможливив її відновлення. І сьогодні ми спостерігаємо повільну смерть "імперії", внаслідок якої почнеться утворення вільних держав на території Росії. Таку думку в інтерв'ю сайту "Сегодня" висловив голова уряду Чеченської Республіки Ічкерія у вигнанні Ахмед Закаєв.

За словами Закаєва, сьогоднішню територію "Російської імперії", яку Путін намагався відтворити, він уже розділив на 9 суб'єктів федерації.

"У 90-ті, коли почалася перша Чеченська кампанія, світ не міг уявити, що Чечня буде відділятися. Російське керівництво лякало Захід і весь вільний світ, що якщо дадуть незалежність і свободу Чечні, то за принципом доміно Росія розвалиться. Світ не був готовий , щоб ця територія розділилася на 89 суб'єктів. це територія, де розташовано ядерну, хімічну, бактеріологічну зброю, і ніхто не міг допустити, щоб така держава було зруйновано. ніхто це навіть подумки не міг уявити. Тому весь світ підтримав Росію в знищив ванні чеченської державності. Американці в цей період виділили під різним приводом 57 мільярдів Росії. Ці гроші не виділялися на війну, але Росія використовувала їх на війну в тому числі. Практично весь світ підтримав Росію в цій військовій акції ", - зазначив Закаєв.

Закаєв розповів, що в 2006 році він зустрічався з політичним старожилом в Лондоні, одним з колишніх керівників республік, входив до сенату.

"Я говорю:" Як так вийшло, що ви все так запросто віддали всю владу одному солдафону і стали під козирок підполковника? "

Він відповідає: "Ви не розумієте, у кожної людини своя місія. У Горбачова була місія - зруйнувати СРСР. У Єльцина була місія зруйнувати комуністичну партію і ввести ринкову економіку. А у Путіна місія - зруйнувати Росію".

Насправді, якщо зараз подумати, перше, що Путін зробив з приходом до влади - денонсував федеративний договір. Він зруйнував нове державне утворення, яке виникло внаслідок добровільного волевиявлення всіх республік і народів, які увійшли в федерацію.

В подальшому Путін розділив Росію спочатку на 7 регіонів, а зараз на 9. І ось за цими 9 регіонах і розійдеться ця територія. І станеться це практично відразу. Або після смерті Путіна, або після того, як він піде. У будь-якому випадку, я думаю, як тільки не стане Путіна в Кремлі, питання трансформації сьогоднішньої Росії в якесь інше державне утворення - неминучий. Я абсолютно в цьому впевнений. Я не кажу, що ця територія зникне з карти світу. Але те, що ця територія трансформується в нове державне утворення - у мене немає в цьому сумнівів ", - підкреслив Закаєв.

Повну версію " Місія Путіна - зруйнувати Росію ": інтерв'ю з Ахмедом Закаєвим "Читайте на сайті" Сегодня ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Quot;Я говорю:" Як так вийшло, що ви все так запросто віддали всю владу одному солдафону і стали під козирок підполковника?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: