Порошенко: Я готовий померти за Україну

Петро Порошенко Фото: AFP

Порошенко: Я готовий померти за Україну https://cdn.segodnya.ua/img/article/5500/14_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5500/14_tn.jpg 2014-09-06T12 : 53: 19 + 03: 00 Україна Президент готовий боротися за свою країну

Петро Порошенко заявляє, що готовий битися за Україну і навіть померти за неї. Про це він сказав в інтерв'ю ведучому BBC HARDTalk Стівену Сакуру в п'ятницю, 5 вересня, передає ТСН .

"Я готовий битися за свою країну і навіть померти за неї. І я запевняю вас, що так само думає і величезна кількість жителів України", - підкреслив Порошенко.

"Однак я впевнений в тому, що Україна як держава і я як лідер цієї держави робимо все можливе, щоб в нашій країні настав мир. Я роблю все можливе для того, щоб зупинити війну, щоб зупинити масове вбивство мирних громадян і військових ", - додав президент.

Також Петро Порошенко підкреслив, що територіальна цілісність і суверенітет України залишаться незмінними

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: