Новости

Чи не запускається програма або гра, хоча в "Диспетчері задач" процес відображений

  1. Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Кілька днів тому я отримала лист, в якому було озвучено, простий, здавалося б, питання.

Питання звучало так: "Привіт!

У мене така дивна проблема.

Є купа ігор і все прекрасно працюють.

Але при запуску гри "Готика" і "Готика 2" нічого не відбувається.

У сенсі, на іконку тисну, біля курсору з'являється символ завантаження (гурток), через кілька секунд він пропадає і все.

Але найцікавіше в тому, що в "Диспетчері задач" процес гри "Готика" видно!

Кілька днів тому я отримала лист, в якому було озвучено, простий, здавалося б, питання

гра Готика

Правда, навантаження нульова. "Залізо" нове і потужне, нарікань на його роботу немає. І знову-таки: працюють навіть старі ігри, на зразок "Володар кілець: Битва за Середзем'я", але "Готика" немає! Перерив Інтернет, але нормального ради не знайшов, зате знайшов багато схожих проблем від інших користувачів. І у всіх проблема саме з цією грою. Допоможіть, плиз ".

Що ж, я теж першим ділом стала "копати" Інтернет. І, як не дивно це звучить, але зіткнулася з тією ж проблемою. Точніше, питань з проблеми з запуском саме "Готики" - багато, а ось рад по її усунення - жодного! Скачала і я собі цю гру. Установка пройшла відмінно.

І ось, натиснувши на іконку "Gothic 2", у мене виникла така сама проблема: завантаження йде пару секунд, потім символ завантаження (кружечок) зник і все. Приїхали! Всі інші ігри запускалися на ура. Скачала стару гру "Володар кілець" і вона теж запустилася.

Значить справа не в терміні давності ігор. Тоді в чому ж? Адже якщо старі ігри йдуть на новому сучасному "залізі", то чому не запускається саме ця? Пробувала замінити пусковий файл на інший: хіба мало? Але нічого не змінилося: гра не запускалася, але в "Диспетчері задач" процес було видно. Загалом, щоб не вантажити вас своїми довгими пошуками, скажу відразу: проблему я вирішила!

Все, що необхідно для запуску гри "Готика 2" і "Готика 2: Ніч Ворона" - це два патча: по патч на кожну гру. Завантажити їх можна за такими адресами: http://dfiles.ru/files/ba9olnoqq (для "Готика 2") і http://dfiles.ru/files/4a8up3tzx (для "Готика 2: ніч ворона"). А далі - все просто: запускаєте файл і вказуєте папку з грою. Запускаєте гру і - ву-аля! - гра благополучно запустилася!

Бажаю вдалого проходження чарівного світу "Готики"!

До речі, а ось як створюється в Однокласники моя сторінка !

Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:


Сподобався урок - поділіться з друзями! (Для цього натисніть одну з кнопок нижче)


Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Коментування і розміщення посилань заборонено.

Тоді в чому ж?
Адже якщо старі ігри йдуть на новому сучасному "залізі", то чому не запускається саме ця?
Пробувала замінити пусковий файл на інший: хіба мало?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: