Новости

Одеська влада готуються до евакуації через повінь

Одеську область може затопити. фото Сьогодні

Одеська влада готуються до евакуації через повінь https://cdn.segodnya.ua/img/article/2908/9_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2908/9_tn.jpg 2012-03 -03T11: 48: 08 + 02: 00 Одеса Всього планується евакуювати 15 тис. чоловік.

Одеська обладміністрація підготувала план боротьби з наслідками можливої ​​повені в дельті Дунаю, який передбачає евакуацію 14-15 тис. чоловік.

"У зв'язку з тим, що очікується серйозне підвищення рівня води, ми реанімували розроблений в 2010 році план евакуації. Сьогодні він повністю актуалізована: ми приблизно розрахували кількість людей, які проживають на територіях, які в разі надзвичайних ситуацій можуть піддатися підтоплення, розробили детальний план евакуації . Він має на увазі повний розрахунок сил, засобів, транспорту, поіменний список людей, що живуть в зонах потенційного затоплення. Ми розрахували і закріпили соціальних працівників, працівників сфери здравоохран ення і освіти за відповідними контингентами і закінчуємо розрахунки місць, куди будуть евакуйовані жителі цих районів ", - заявив заступник голови Одеської обладміністрації Олександр Малин .

Чиновник додав, що стан підготовки до можливих надзвичайних ситуацій у порівнянні з 2010 роком значно покращився.

"Стан дамби і шлюзів на даній ділянці Дунаю по порівняння з 2010 роком значно покращився. З 2010 року були виділені кошти резервного фонду, які дозволили реалізувати цілий ряд заходів: реконструювати 4 шлюзи і кілька десятків кілометрів дунайської дамби. Також ми розрахували територію, яка може піддатися підтоплення. Максимальна кількість людей, яке може виявитися на підтоплених територіях, не перевищує 14-15 тисяч осіб. З огляду на, що план евакуації 2010 року було розраховано на більшу кількість еваку уіруемих, думаю, в цьому році ми зуміємо на належному рівні, в разі необхідності, забезпечити евакуацію людей ", - резюмував Малин.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: