Новости

360-градусні панорамні фотографії стали доступні для установки в якості шпалер для LG G5

СЕУЛ, 20 квітня 201 6г. - Компанія LG Electronics відкрила можливість безкоштовного скачування красивих пейзажів, знятих у форматі 360 градусів, щоб користувачі могли насолодитися панорамними зображеннями на дисплеях своїх смартфонів LG G5 .

Функція 360 Wallpaper дозволяє встановлювати панорамні зображення в якості фону для основного (домашнього) робочого столу LG G5 . При русі смартфона або прокручування екрану, зображення буде буквально оживати, створюючи схожі відчуття як від знаходження в віртуальної реальності. 360-градусні фотографії можна буде також переглядати в режимі Cinematic View, а за допомогою камери LG 360 CAM можна знімати панорамні кадри, які потім легко встановити в якості шпалер або завантажити в Google Street View.

користувачі LG G5 матимуть безкоштовний доступ до прекрасних шпалер, створеним професійними фотографами, включаючи запаморочливі пейзажі і знімки найвідоміших міст світу. Перш за все, на сайті LG SmartWorld стануть доступні 12 фотографій, а з травня по листопад щомісяця будуть додаватися по чотири нових зображення.

« LG G5 створений для справжнього задоволення від використання смартфона, і панорамні 360-градусні зображення є одним з елементів досягнення цієї мети », - сказав Кріс Йі, віце-президент і глава підрозділу маркетингових комунікацій в компанії LG Mobile Communications. - «Сфера панорамної фотографії знаходиться на самому початку свого розвитку, але ми впевнені, що нові можливості будуть сприяти більш широкому застосуванню віртуальної реальності в області мобільних технологій».

Професійні панорамні фотографії будуть доступні з квітня по листопад у всіх 69 країнах, де відкритий доступ до LG SmartWorld . власники LG G5 , Бажаючі встановити 360-градусні шпалери на свої смартфони, можуть зареєструватися на сайті www.LGworld.com або завантажити Android-додаток для отримання більш докладної інформації про шпалери, а також про можливості участі в розіграшах подарунків і призів.

* Сайт LGworld на русскомязике доступний за посиланням http://ru.lgworld.com/

Про компанію LG Electronics Mobile Communications

Компанія LG ElectronicsMobileCommunications є інноватором і законодавцем основних трендів у світовій індустрії мобільних комунікацій. LG рухає вперед еволюцію в області мобільних технологій завдяки застосуванню ключових і висококонкурентних технологій в області екрану, роботи батарейки та показниками камери, а також стратегічної співпраці з помітними лідерами ринку. Продукти LG, орієнтовані на споживача, - включаючи флагманські преміум моделі G серії - поєднують в собі унікальний і ергономічний дизайн з інтуїтивними користувача функціями, які покращують досвід їх використання. Компанія прагне відкрити для користувачів нову еру взаємодії, чому сприяє максимальна сумісність між усіма пристроями, включаючи смартфони, планшети і безліч моделей різної побутової техніки і портативних пристроїв.

www .lg. com

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: