Новости

Мурал в Харкові - на стіні 16-поверхового будинку з'явився величезний градусник

Фото: Facebook

У Харкові на стіні будинку з'явився гігантський термометр https://cdn.segodnya.ua/img/article/12005/23_main_new.1545505295.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/12005/23_tn.1545505295.jpg 2018-12-23T03: 03: 39 + 02: 00 Харків Харків'яни в соцмережах зізналися, що термометр "виглядає приголомшливо", особливо вночі

У Харкові на торці 16-поверхового будинку по вулиці Гріцковца, 44, з'явився величезний градусник - незвичайний мурал прикрасив торець будинку на Рогані.

Як повідомили учасники Facebook-спільноти Харків LIVE, шкала градусника буде показувати температуру від 35 градусів морозу до 45 тепла. Внизу, де мінусова температура, намальовані пінгвіни і лід, а в "плюсі" - слон і савана, а посередині - птах і ведмідь

Авторами Мура є учасники арт-групи Soul і роботи з оформлення Мура все ще тривають. Варто відзначити, що показувати температуру градусник буде за допомогою світлового стовпчика. Вгорі на ньому також розташовані годинник.

Варто зазначити, що харків'яни вже оцінили нова прикраса міста і визнали, що вночі градусник виглядає "просто приголомшливо".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в центрі Києва з'явився новий мурал з мудрою совою і книгою . На створення доброї картини Віталій Гідеван витратив 35 балонів фарби.

Крім того, в центрі Києва, біля Палацу Україна, почалося створення Мура "Крути" , Присвяченого бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. Тоді кілька сотень молодих гімназистів, студентів і юнкерів встали на захист України.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: