Новости

Чим гарний новий дизайн ВКонтакте?

22 серпня 2016, 11:36 | Дарина Калінська

Не встигли ми обговорити думка Павла Дурова з приводу нового дизайну ВКонтакте, як представники соціальної мережі у відповідь опублікували 7 доводів, чому все-таки експеримент з редизайном вдався.

У себе на сторінці ВКонтакте Андрій Рогозів, операційний директор компанії, 7 ключових поліпшень в новому дизайні.

 1. Спілкуватися стало зручніше
 2. Фокус на контенті
 3. спрощення навігації
 4. Розділ музики працює швидше
 5. покращений відеоплеєр
 6. Нові можливості, наприклад, стікери та графіті в фоторедакторі, підказки стікерів в повідомленнях і коментарях
 7. захищене з'єднання

Спілкуватися стало зручніше  Фокус на контенті  спрощення навігації  Розділ музики працює швидше  покращений відеоплеєр  Нові можливості, наприклад, стікери та графіті в фоторедакторі, підказки стікерів в повідомленнях і коментарях  захищене з'єднання

Також Андрій зауважив, що, незважаючи на невдоволення користувачів, аудиторія поступово звикає до нового інтерфейсу і активність зростає.

Роман Колосов, SMM-директор:

Такі глобальні зміни дизайну для ВКонтакте, звичайно, не могли не пройти непоміченими серед користувачів. З моменту загального переходу на нову версію все ми бачили тонни негативних відгуків з приводу цього оновлення. І звичайно, це здорово, що ВКонтакте вирішили пояснити по пунктах, ніж саме новий дизайн кращий, ніж старий. Особисто для мене як для фахівця, найбільш приємні зміни - це збільшення контенту і ресайз ТГБ. Те, що обидва цих рекламних інструменту тепер стали більш помітні - це безсумнівний плюс. Так як статистика брехати не може, то на мій погляд, весь негатив поки викликаний виключно справою звички. Згадати хоча б недавній випадок з КиноПоиск, коли дизайн створювався не для спрощення використання, а просто заради редизайну, і до чого це призвело. Команда з ВКонтакте пішла кардинально іншим шляхом, а значить, з часом до нового дизайну всі звикнуть і будуть насолоджуватися додатковими функціями.

ВКонтакте почав знайомити користувачів з новим дизайном 1 квітня 2016 року. Повністю перехід веб-версії соцмережі до нового інтерфейсу відбувся 17 серпня.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: