Новости

Ізопроцесси в газах.

  1. Ізобарний процес.
  2. Ізохорний процес.
  3. Ізотермічний процес.
  4. Ізоентропійний процес.
  5. Графіки ізопроцессов в різних системах координат.
  6. Калькулятори з фізики
  7. Фізика 7,8,9,10,11 клас, ЄДІ, ДПА
  8. Ізотопи природного урану

Ізопроцессамі називаються процеси, що протікають при незмінному значенні одного з параметрів: тиску (p) , обсягу (V) , Температури (T).

Ізопроцессамі в газах є термодинамічні процеси, протягом перебігу яких кількість речовини і тиск, об'єм, температура або ентропія не піддаються змінам. Таким чином, при изобарном процесі не змінюється тиск, при Ізохоричний - обсяг, при ізотермічному - температура, при ізоентропійним - ентропія (наприклад, оборотний адіабатичний процес). І лінії, які відображають перераховані процеси на якійсь термодинамічної діаграмі, називають, відповідно, ізобара, ізохора, ізотерма і адіабата. Всі ці ізопроцесси є окремими випадками політропної процесу.

В ідеальному газі ці процеси підпорядковуються газовим законам.

Газовими законами називаються кількісні залежності між двома параметрами газу при фіксованому значенні третього параметра.

Ізобарний процес.

Ізобарний (або изобарических) процес - це зміна термодинамічної системи з умовою не зміни тиску (P = const). Ізобарою називають лінію, яка відображає изобарических процес на графіку. Цей процес описує закон Гей-Люссака.

Ізохорний процес.

Ізохорний (або изохорический) процес - це зміна термодинамічної системи з умовою не зміни обсягу (V = const). Ізохор називають лінію, яка відображає изохорический процес на графіку. Цей процес описує закон Шарля.

Ізотермічний процес.

Ізотермічний процес - це зміна термодинамічної системи з умовою не зміни температури (T = const). Изотермой називають лінію, яка відображає ізотермічний процес на графіку. Цей процес описує закон Бойля-Маріотта.

Ізоентропійний процес.

Ізоентропійний процес - це зміна термодинамічної системи з умовою не зміни ентропії (S = const). Ізоентропійним є, наприклад, оборотний адіабатичний процес: в такому процесі не відбувається теплообміну з навколишнім середовищем. Ідеальний газ в такому процесі описується наступним рівнянням:

pVγ = const,

де γ - показник адіабати, який визначається типом газу.

Графіки ізопроцессов в різних системах координат.

Графіки ізопроцессов в різних системах координат

Калькулятори з фізики

Рішення задач з фізики, підготовка до Еге і ДПА, механіка термодинаміка та ін. Калькулятори з фізики

Фізика 7,8,9,10,11 клас, ЄДІ, ДПА

Основна інформація за курсом фізики для навчання і підготовки в іспитів, ГВЕ, ЄДІ, ОГЕ, ДПА Фізика 7,8,9,10,11 клас, ЄДІ, ДПА

Ізотопи природного урану

Атомні ядра одного і того ж елемента, що містять різну кількість нейтронів, називають ізотопами даного елемента. Ізотопи природного урану

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: