Новости

Криптовалюта Ethereum її перспективи та прогноз 2018

  1. Що таке криптовалюта Ethereum
  2. Інвестувати в Ефіріум
  3. Перспективи криптовалюта Ефіріум
  4. Криптовалюта Ethereum прогноз на 2019
  5. Де купити Ефіріум

Вітаю, дорогі друзі Вітаю, дорогі друзі. Серед усієї кількості блокчейн проектів, криптовалюта Ефіріум стоїть осібно. Завдяки своїм можливостям, вона показала все світу як можна поліпшити всю світову економіку. Тому сьогодні, ми вирішили зробити прогноз Ефіріум на 2019 рік, щоб розуміти наскільки доцільним буде купувати їх монети з метою заробітку.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  1. Що таке криптовалюта Ethereum
  2. Інвестувати в Ефіріум
  3. Перспективи криптовалюта Ефіріум
  4. Криптовалюта Ефіріум прогноз 2019
  5. Де купити Ефіріум

Що таке криптовалюта Ethereum

Криптовалюта Ефіріум - це платформа, яка дала світу нові можливості в світі блокчейн. Дуже часто, дану криптовалюта називають біткоіни 2.0, і це виправдано, адже на даний момент, в ефірі став більш затребуваним і популярним ніж біткоіни. Якщо ви, хочете отримати більше інформації про дану криптовалюта, то читайте цю статтю .

Інвестувати в Ефіріум

Чи варто інвестувати в Ефіріум в 2019 році? Так виглядає головне питання людини, який побачив зростання ціни криптовалюта Ethereum і різке її падіння в 2018 році. До того ж, більшість створених на базі ETH проектів виявилися пустушкою, і не змогли зробити нічого, крім збору коштів на ICO.

Але, якщо подивитися на вартість монети ETH на початку 2017 року - $ 8,5, і її вартість зараз - $ 120, то можна побачити близько 1500% зростання, а якщо порівнювати з історичним максимумом, то і зовсім стає страшно. Ми вважаємо, що не дивлячись на депресивний настрій ринку, інвестиції в Ethereum - це завжди гарна ідея.

Перспективи криптовалюта Ефіріум

Оцінювати перспективи біткоіни, необхідно з точки зору можливостей його мережі, таких як комісії і швидкість. Але, криптовалюта Ethereum володіє іншим набором характеристик, за якими її необхідно оцінювати. Майбутнє Ефіру, залежить від швидкості розвитку його конкурентів, таких як Cardano, і успішності вже запущених на його платформі блокчейн стартапів.

Але, в порівнянні з біткоіни і іншими альткоінамі, Ефір має одну перевагу. Попит на нього постійно підтримується, завдяки цілому ряду ICO, що продають свої маркери заснованих на протоколі ERC20, які можна купити тільки за Ефір.

Минулий 2017 рік, був бумом на залучення коштів через Initial Coin Offer. Більшість з проектів, які проводили збір коштів у 2017 році, на цей рік поставили собі за мету запуститися. Відповідно, ми будемо спостерігати підвищену увагу до всього, що базується на блокчейне Ethereum.

Криптовалюта Ethereum прогноз на 2019

У 2018 році, з криптовалюта Ethereum стався дуже неприємний інцидент - вона упустила 2е місце в рейтингу за капіталізацією. Тепер, її рядок займає монета XRP від ​​проекту Ripple. І нехай це не афішується, але ми знаємо, що між цими проектами йде боротьба за право бути першим після біткоіни.

Подивившись на графік Ethereum, і проаналізувавши майбутні події на ринку криптовалюта, ми можемо припустити, що до кінця 2018 року, Ethereum зможе досягти ціни за 1 монету на рівні 300 доларів. Да да, саме 300 доларів. Адже цей рівень був одним з найсильніших в 2018 році.

Картина може змінитися в одну зі сторін, якщо такі проекти як Bakkt почнуть свою роботу в 2019 році, а SEC все таки схвалить або не схвалить Bitcoin ETF. Щоб бути в курсі всього, що відбувається, ми рекомендуємо стежити за новинами, які публікуються на нашому сайті.

Де купити Ефіріум

Криптовалюта Ethereum, є 3й за популярністю і капіталізацією криптовалюта, тому її можна купити на будь-якій біржі, але найбільш доступні ціни для покупки пропонує біржа Binance .

Ознайомившись з технологіями закладеними в криптовалюта ethereum, ви напевно задумалися про те, перспективи чекають її в майбутньому. Тому, щоб ви склали для себе повну картину про даний проект ми зробимо свій ethereum прогноз.

Ні для кого не секрет, що Ethereum є базовою платформою для більш, ніж 1000 блокчейн-проектів, а це говорить про те, що успіх кожного з цих проектів стане маленьким успіхом для їх базового проекту. Тому, зростання вартості монет eth безпосередньо залежить від його послідовників і спільноти в цілому.

Ми віримо в те, що в найближчому майбутньому світова економіка і статут світових компаній буде видозмінений за допомогою децентралізованих додатків заснованих на технології блокчейн. Тільки після цього перспективи ethereum можна буде вважати справдженими, а все що відбувається до цього можна вважати порожніми розмовами.

Також не варто забувати про те, що ми стоїмо на межі зміни світових статутів, які все ще потребують великих інвестицій. Ефір є платформою володіє всіма характеристиками для того, щоб стати плацдармом для запуску децентралізованих додатків, які з часом стануть частиною кожної компанії і держави.

Важливо розуміти, що ефіріум - це не аналог біткоіни, він виконує зовсім інші функції, тому очікувати від нього зростання вартості монет eth до рівня btc абсолютно не варто. Тим більше, що криптовалюта bitcoin є старше на 6,5 років від ефіру, а через 2,5 року після старту мережі, біткоіни можна було купити за суму менше 100 доларів. Для порівняння зазначимо, що ціна 2-й по капіталізації криптовалюта вище 200 доларів. Цей факт дає ефіру великі перспективи.

На завершення хотілося б сказати, що індустрія криптовалюта розвивається дуже швидкими темпами. Розмір інвестицій спрямованих на її розвиток також постійно збільшується. Тому якщо ви хочете не пропустити момент розвитку нової індустрії, яка стане основою майбутнього світового статуту, ви повинні з постійною періодичністю цікавитися новинами в індустрії блокчейн, для того щоб знати що буде з ефіром.

На цьому все, друзі. Ось таким вийшов наш прогноз криптовалюта Ефіріум на 2018 рік у блогу bitbetnews.com .

ЧИТАЙ СВІЖІ НОВИНИ ЗІ СВІТУ
Криптовалюта І БЛОКЧЕЙН-ТЕХНОЛОГІЙ НА
BITBET.NEWS

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: