Новости

Торгівля на доларовий індекс (DXY, USDX) на AvaTrade

 1. Індекс долара і суміжні ринки
 2. Відомості про торгівлю індексом долара
 3. Торгівля індексом долара
 4. Переваги торгівлі індексом долара на AvaTrade

Індекс долара США позначається на більшості бірж як USDX або DXY (від англ

Індекс долара США позначається на більшості бірж як USDX або DXY (від англ. Dixie) і, що дивно, є найпопулярнішим валютним індексом в світі. Даний індекс вимірює вартість долара відносно «кошика», що складається з інших світових валют.

Індекс долара виник в березні 1973 року після підписання договору про вільних валютних курсах, який скасував, по суті, дія Бреттон-Вудської системи. У зв'язку з цим індекс долара був створений спеціально для отримання середнього значення американської валюти щодо курсів валют інших країн.

Початкову (базове) значення індексу було встановлено на позначку в 100 пунктів; таким чином, значення 80 вказує на те, що долар втратив 20% своєї вартості, а 120 - що валюта Сполучених Штатів на ці ж 20% зросла. Історичний максимум індексу долара склав 148,1244 пункту, він був досягнутий в лютому 1985 року. Рекордний мінімум індексу склав 70,698 16.03.2008.

Індекс долара і суміжні ринки

Американський долар як і раніше є найбільшою резервною валютою світу, в зв'язку з чим індекс долара багато в чому допомагає спрогнозувати поведінку фінансових ринків. Більшість сировинних товарів і дорогоцінних металів (таких як золото ) Котируються в доларах, в зв'язку з чим підвищення USDX буде, як правило, означати спад на сировинному ринку, і навпаки. Стежать за індексом долара і ті, хто торгує облігаціями , Оскільки прибутковість облігацій часто падає при підвищенні індексу, особливо в період рецесії.

Найбільше, однак, індекс долара цікавий валютним трейдерам. До складу практично всіх основних валютних пар - EURUSD , USDJPY , GBPUSD , USDCAD, AUDUSD, NZDUSD - входить долар США, і саме тому стан долара відбивається на ситуації на валютному ринку в цілому. Так, наприклад, якщо трейдер торгує парою EURUSD, він буде купувати її при зниженні індексу долара і продавати при його підвищенні.

Таким чином, індекс долара важливий для валютних, товарних і фондових трейдерів.

Відомості про торгівлю індексом долара

 • Позначення в MT4: DOLLAR_INDX
 • Час торгівлі: пн-пт, 3:00 - 23:59 МСК
 • Країна: США
 • Валюта: долар США
 • Біржа: ICE

Онлаин графік індексу долара (Index DXY)

Розрахунок індексу долара

Розрахунок USDX проводиться на основі зіставлення вартості долара щодо інших світових валют. Зміни вносилися в формулу індексу лише одного разу: в 1999 році, в зв'язку з виникненням євро.

Нижче наведені валюти, що входять до складу USDX, і їх відповідної ваги в даному індексі. Валюта Вага (%) Євро (EUR) 58.6 Японська ієна (JPY) 12.6 Британський фунт (GBP) 11.9 Канадський долар (CAD) 9.1 Шведська крона (SEK) 4.2 Швейцарський франк (CHF) 3.6

Відповідно до зазначеного вище вагою проводиться розрахунок індексу долара за такою формулою:

USDX = 50,14348112 × EUR / USD ^ (-0,586) × USD / JPY ^ (0,126) × GBP / USD ^ (-0,119) × USD / CAD ^ (0,091) × USD / SEK ^ (0,042) × USD / CHF ^ (0,036)

Торгівля індексом долара

Торгувати інструментом USDX можна за допомогою ф'ючерсів і опціонів з різним терміном виконання, а також у вигляді акцій біржового фонду на біржі ICE. У зв'язку з великою значимістю індексу долара на фінансових ринках інвестори використовують його в якості інструменту хеджування при торгівлі на Форекс .

Оскільки, як уже було сказано вище, долар США є головною резервною валютою в світі, домінування американської валюти в міжнародній торгівлі очевидно, в зв'язку з чим індекс долара, як правило, досить стабільний і не схильний до різких змін. При цьому, однак, коливання валютних курсів можуть привести до зміни цін на експортовані та імпортовані товари. Наприклад, якщо долар зміцнюється проти ієни, потрібно більше ієн для покупки такої ж кількості товару в доларовому еквіваленті. Таким чином, зміна значення індексу долара сильно змінює міжнародний торговий баланс, що дає безліч можливостей для інвестицій.

Переваги торгівлі індексом долара на AvaTrade

 • Акредитації та ліцензії в різних регіонах світу
 • Кредитне плече до на угоди по індексу долара
 • Ефективний і постійно поповнюваний навчальний центр
 • Цілодобова (крім вихідних) багатомовна професійна служба підтримки
 • Безкоштовний демо-рахунок на 100 000 доларів
 • низький спред
 • Можливість торгувати опціонами, передові інструменти управління ризиками (частковий стоп, трейлинг-стоп)

Хочете торгувати індексом долара? Отримайте вітальний бонус до $ 10 000 і приступайте до торгівлі вже сьогодні!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: