Новости

Дню знань присвячується - як працює сервіс виправлення помилок Grammarly

  1. Інтерфейс і початок роботи
  2. Розширення для браузера
  3. Онлайн-редактор
  4. Преміум-аккаунт
  5. виявлення плагіату
  6. резюме

Грамотне і чітке виклад своїх думок - це сьогодні необхідний всім без винятку навик, як і грамотне лист. Більшість з нас, в меншому або більшому ступені, турбуються про те, яке враження вони справляють на оточуючих. Наша мова є одним з основних факторів оцінки співрозмовника (нарівні з зовнішнім виглядом, жестикуляцією і т.д.) При віртуальному спілкуванні справити хороше враження на співрозмовника, потенційного роботодавця або клієнта досить складно. За відсутності можливості проявити харизму, грамотно написані резюме, лист, пост в блозі або замітка на сайті зіграють вам на руку.

Отже, починаємо знайомство з Grammarly - сервісом, головним завданням якого є нещадне винищення граматичних помилок будь-якого роду.

Інтерфейс і початок роботи

Якщо ви втомилися постійно перевіряти написання слів в окремому вікні Google, а функція перевірки Microsoft Word потріпала все нерви - зайдіть на сайт сервісу і створіть свій аккаунт. Зареєструвавши обліковий запис, ви зможете завантажити спеціальне розширення для браузера або використовувати онлайн-версію редактора. Інтерфейс останнього простий настільки, наскільки це можливого.

Розширення для браузера

Після того як ви завантажили розширення для браузера (процес займає менше хвилини), в правому верхньому кутку з'явиться іконка із зеленою стрілкою. Тепер, незалежно від того, пишіть ви коментар в Twitter, лист в поштовій скриньці або пост на будь-якому сайті, Grammarly буде дотримуватися вашу грамотність. Єдиний, але важливий нюанс - ресурс працює тільки з англійською мовою.

Процес перевірки (в цей момент стрілка починає обертатися) займає кілька секунд, після чого в нижньому кутку мессенеджера або будь-якого іншого поля для введення тексту з'являється червоний кружок з цифрою, яка означає кількість допущених помилок. Якщо ви наведете курсор на цю цифру, то спливе вікно з відображенням кількості загальних зауважень. Натиснувши на них, користувач зможе дізнатися про свої погрішності більш детально.

На сьогоднішній день доступні безкоштовні розширення для Chrome і Safari, а незабаром такий сервіс стане доступний і користувачам Firefox.

Онлайн-редактор

Якщо вам необхідно перевірити статтю, есе, наукову роботу або будь-який інший надрукований текст - зайдіть в свій аккаунт, завантажте текст в редактор і приготуйтеся до докладного звіту про допущені помилки. Grammarly не тільки вказує на помилки, але і пояснює причину, чому те чи інше написання невірно, а також пропонує альтернативні варіанти заміни.

Преміум-аккаунт

Преміум-аккаунт пропонує Windows Microsoft Office add-in , Після установки якого ви зможете перевіряти текст безпосередньо в Microsoft Word. Також ви отримуєте доступ до 250+ правилам перевірки тексту і можливості аналізу 30 різних стилів написання (академічний, технічний, офіційно-діловий, розмовний і т. Д.). Додаткові можливості обійдуться в $ 29,95 / місяць, $ 59,95 / квартал або $ 139,95 / рік.

виявлення плагіату

розглянути цю опцію окремим пунктом стоїть тому, що питання виявлення плагіату особливо актуальний, коли мова йде про тексти в інтернеті. Безумовно, існують спеціальні програми, що дозволяють визначити унікальність тексту в процентному співвідношенні, але найчастіше їх можна встановити на багато сучасних пристроїв, і є ще цілий ряд «але». Набагато зручніше перевірити оригінальність тексту (і в разі виявлення плагіату, отримати посилання на першоджерело) безпосередньо в редакторі.

резюме

Grammarly чимось нагадує скрупульозну і уважну вчительку, старанно виправляє червоним чорнилом ваші граматичні, пунктуаційні та лексичні помилки. Розширення для браузера, онлайн-редактор і пакет додаткових функцій Windows Microsoft Office add-in працюють однаково швидко. Нарікань до якості перевірки практично немає.

Іноді редактор буває надто суворий до ввідних слів і прислівники - вибір певного стилю для тексту допомагає в такій ситуації. Якщо «рецензент» Microsoft Office набирає 4 з 10, то Grammarly отримує тверду 8. На думку редакції, Grammarly - це must-have для англомовних авторів, журналістів, блогерів, контент-менеджерів і студентів, які вивчають мову.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: