Гран-прі Росії Формули-1 відбудеться 19 жовтня 2014 року

Култхард і Феттель вже побували на будівництві в Сочі. фото AFP

Гран-прі Росії Формули-1 відбудеться 19 жовтня 2014 року https://cdn.segodnya.ua/img/article/4500/29_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4500/29_tn.jpg 2013-07-24T18: 19: 47 + 03: 00 Формула 1 Гонка пройде в Олімпійському парку Сочі

Організатори Гран-прі Росії Формули-1 оголосили найбільш ймовірну дату проведення етапу в Сочі. Він повинен відбутися 17-19 жовтня наступного року. Перша в історії гонка Формули-1 в Росії повинна пройти в Олімпійському парку Сочі.

"Ми раді повідомити, що міжнародний промоутер Формули-1 компанія Formula One Management попередньо визначила дату Гран-прі Росії. Ці числа прекрасно вписуються в наші плани по організації гонки: будівництво траси йде за графіком, а робота з підготовки до першого Гран-прі Росії не зупиняється ні на хвилину ", - заявив заступник генерального директора з організації та проведення Гран-прі Росії Олег Забара.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: