Краще рішення від бруду в салоні автомобіля - якісні гумові килимки

  1. Переваги гумових килимків
  2. Як підібрати гумові килимки в салон

Оптимальним рішенням для захисту оббивки салону від вуличного бруду є гумові килимки. Це універсальні недорогі і довговічні вироби, які будуть збирати бруд і воду, перешкоджаючи її потрапляння на матеріал оббивки.

Це універсальні недорогі і довговічні вироби, які будуть збирати бруд і воду, перешкоджаючи її потрапляння на матеріал оббивки

Існує кілька матеріалів, з яких виготовляються килимки: поліуретан, текстиль і гума. Багато користувачів вважають за краще придбати дані вироби в автосалоні при придбанні автомобіля. Якщо килимки в комплектацію не входили, можна придбати їх додатково або використовувати універсальні. Штатні килимки найчастіше також виконані саме з гуми. вибирайте гумові килимки в салон автомобіля від кращих виробників або бюджетні варіанти.

Переваги гумових килимків

  • невисока вартість. Килимки коштують недорого і можуть бути придбані в будь-якому автомагазині за прийнятною ціною. При зносі їх можна викинути і купити нові;
  • практичність і довговічність. Гума відноситься до дуже довговічним матеріалами і здатна витримувати фізичні навантаження;
  • наявність бортиків по краю дозволяє забезпечити надійний захист оббивки салону від потрапляє з вулиці на підошвах взуття бруду. При застої води її можна просто вилити, оскільки матеріал абсолютно не вбирає її. Це робить використання килимів з гуми зручніше текстильних аналогів, які постійно накопичують вологу і створюють в салоні машини підвищену вологу. Згодом постійна вологість може привести до загнивання корпусних деталей;
  • простий догляд. При митті автомобіля килимки також піддаються обробці. Їх очищають аналогічно: намилюють і змивають проточною водою.

До недоліків гумових покриттів підлоги салону відносять здатність ламатися при морозі, більшу вагу і здатність утримувати запахи До недоліків гумових покриттів підлоги салону відносять здатність ламатися при морозі, більшу вагу і здатність утримувати запахи. Також гума здатна вступити в реакцію з нефтехимическими продуктами.

Як підібрати гумові килимки в салон

Багато автомобілістів користуються готовими виробами, які вже були в салоні машини при придбанні. У разі зносу килимка його необхідно замінити. У даній ситуації багато просто їдуть в автомагазин і набувають підходящі за формою до своєї моделі вироби. Можна замовити вироби за індивідуальними параметрами. Виконані на замовлення моделі відрізняються відмінним зчепленням з підлогою, тому не будуть зрушуватися, а також мають приємну ворсисту поверхню.

При широкому різноманітті багато автомобілістів користуються альтернативними способами захистити салон машини від бруду. Хтось перевзуватися, хтось підкладає газету або текстильну підкладку. У будь-якому випадку, своєчасна заміна вологого килима або злив води - необхідні заходи при використанні килимка будь-якого типу.

За матеріалами - http://www.multibox.com.ua/catalog/avtomobilnye_kovriki/

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: