«Громадянин поет»: глянсовий must have сезону

Поки творці «Громадянина поета» роздумують, з чого б почати його друге життя (нагадаю, 5 березня проект був закритий , Але вже через два тижні Биков, Єфремов і Васильєв оголосили про перезапуск свого дітища), мені в руки потрапила друкована версія проекту. Погортавши книгу, я зрозуміла, чому на початку року вона очолила списки бестселерів. Своїми враженнями хочу поділитися з вами.

Добре знайома глядачам проекту поезія Дмитра Бикова оформлена дуже непогано: кожен вірш супроводжується уривком з твору класика, стилістику якого успадковував автор, а також короткою довідкою про подію, що викликала поява цього опусу. Для більшого ефекту на сусідній сторінці розміщені фотографії з живих виступів Єфремова в образі персонажа, про який йдеться у вірші.

Ось так все це оформлено

І проілюстровано

Трапляються і великі фото: Єфремов - в образі ...

... Агнії Барто

... Сергія Єсеніна

... Євгена Євтушенка

... Данила Хармса

«Ця книга - практично всі, що є за душею у« Громадянина поета, - говорить про видання продюсер проекту Андрій Васильєв. - Тут є повне зібрання наших роликів. Причому перші шість (які були на «Дощі») ми спеціально перезняли для цього видання. Вийшло краще. Є ще розділ «Громадянин в прозі» - типу творча лабораторія Михайла Єфремова. Фоторепортаж про смутних гражданінпоетовскіх буднях Великого Артиста з його власними коментарями. Вийшло смішно. Биковський розділ теж є. Він називається «Поет без громадянина». До нього увійшли вірші, з різних причин (Биков пояснює по яким) що не стали відеороликами. І ще авторські версії віршів проекту, які зазнали особливо збоченим редакторським тортурам. Вийшло сумно. А що стосується номерів художньої самодіяльності, створених після 3 жовтня 2011 року, то ми доповнимо ними наступне видання, яке вийде, коли ви розкупили це. Вийде чесно ».

Вийде чесно »

Кілька фотографій з "лабораторії" Єфремова

Кілька фотографій з лабораторії Єфремова

Актор ділиться секретами створення проекту

Актор ділиться секретами створення проекту

І багато жартує

Але найбільший інтерес, як на мене, представляє третя частина книги - «Поет без громадянина», в якій зібрані вірші з редакторськими правками. Вона демонструє, що продюсер Васильєв був повноцінним співавтором Бикова, тонко відчуває настрої публіки і політичну кон'юнктуру. Наприклад, в вірш «Зеленін і черв'як» продюсер запропонував вставити два чотиривірші: «Ти, головне, підкресли, що він хотів з Твері зробити культурну столицю типу Пермі. Я його знаю, він на Рубльовці закочував дуже європейські барбекю », - приблизно в таких виразах він і пояснював свої ідеї Бикову.

Всі вірші розділу - з правками Васильєва

А також фрагментами, викинутими непохитною рукою продюсера з відеоверсії "Громадянина поета"

«Перевага у всіх цих скорочень, переписувань і вставок було рівно одне, - згадує Биков. - Коли мені було років 15, я внештатнічал в «Московському комсомольці», де Васильєв був кореспондентом, і регулярно бігав за портвейном для Васильєва та його друга Орлуша, майбутнього знаменитого поета. За це Васильєв іноді правил і ставив в номер мої замітки. Почерк у нього не змінився, звичка ставити коректурні знаки збереглася з докомпьютерную часів, і, дивлячись, як він залізною рукою обрізає чергового «Громадянина поета», я себе відчував на ті самі 15 років і з працею утримувався від того, щоб збігати за портвейном. А іноді, страшно зізнатися, не утримувався ».

Хронологія увійшли в книгу віршів дійсно зупиняється на 3 жовтня, хоча в продаж видання надійшло в грудні 2011-го, а в Україні з'явилося і того пізніше (перший тираж «Громадянина поета» був розкуплений моментально і до наших магазинів просто не дійшов, тому видавничій групі «Азбука-Аттікус» довелося в терміновому порядку видавати другий тираж). На даний момент продано близько 150 тис. Примірників, що пояснюється не тільки інтересом публіки до проекту, але і якістю самого видання: справжній книголюб неодмінно оцінить суворе, але нестандартне оформлення книги. Оформлювач Павло Крамінов пояснює свою ідею так: «Я, власне, зробив те ж саме, що і автори проекту - спародіював класику. Останнє прижиттєве видання Миколи Олексійовича Некрасова. Якраз книжку «Поет' і гражданін'». Тим більше що авторські права на дизайн видавництвом «Російська біблiотека» з тих пір давно втрачені ».

Те саме видання Некрасова. рік +1877

Загалом, видання - однозначний must have сезону (що б там не говорили скептики, які звинувачують Васильєва і компанію в бажанні нажитися на проекті). Нагадаю, до книги додається диск з зборами відеороликів циклу з лютого по жовтень 2011 року, а також запис живого концерта- «ньюзікла». І ще: на днях в Москві вийшов другий том книги - «Громадянин Поет. Наші - все! », Поява якого в Україні очікується в середині квітня.

Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Автор: МедіаНяня

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: