Новости

Які каші найкраще сприяють здоровому схудненню

Гречка.

Фото: pixabay.com

Якщо ви дуже любите каші, але боїтеся від них набрати вагу - не переживайте. У цьому випадки вам допоможуть крупи з цільного, недробленого зерна, пише med2.ru .

Включіть ці крупи в свій денний раціон:

Білок, що знаходиться в цій каші, за своєю якістю наближений до тваринних білків. Тому, це просто скарб для вегетаріанців. Гречка містить рутин, що сприяє виділенню рідини з організму. Ще одним позитивним фактором крупи є те, що вона набагато повільніше перетравлюється в порівнянні з іншими кашами. Це дає більш тривале відчуття ситості.

Це один з кращих продуктів для виведення солі з організму. Завдяки своїм властивостям рис дуже корисний для людей, які страждають хворобами стравоходу, шлунка і кишечника.

Крупа виводить холестеринові бляшки і жир з організму, а також чистить останній віл токсинів і щлаков. Найкраще для заправки каші підійдуть: молоко, сир, бринза, йогурт, вершки, але тільки для смаку, в невеликій кількості. Або також - мед, сироп шипшини. Доброю добавкою можуть бути сухофрукти. Вони смачні і корисні. добре промийте родзинки , Курагу, фініки, чорнослив. Поріжте їх і додайте в кашу.

Ця крупа виготовляється з ячменю і містить велику кількість корисних вітамінів і мікроелементів. Перловка потребує більш тривалої обробці в порівнянні з іншими кашами. Однак, якщо її правильно приготувати, смак буде просто чудовим.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: