Новости

Експерт: Голубченко - єдиний представник київської влади, який погодився на "Грім-ТВ"

Анатолій Голубченко / Фото: Олександр Яремчук

Експерт: Голубченко - єдиний представник київської влади, який погодився на "Грім-ТВ" https://cdn.segodnya.ua/img/article/4886/98_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4886 /98_tn.jpg 2014-01-15T17: 07: 00 + 02: 00 Влада Політолог вважає, що Голубченко впевнено відповів на питання

Анатолій Голубченко в ефірі "Громадського ТБ" чітко дав зрозуміти, що столична влада тримає ситуацію в місті під контролем. Таку думку висловив керівник Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу "Перспектива" Євген Черненко.

"Голубченко - поки єдиний представник київської міської влади, який погодився на участь в прямому ефірі" Грім-ТВ ", тому йому довелося витримати особливо жорсткий пресинг з боку відразу двох ведучих. Однак, на мій погляд, виконуючий обов'язки глави міста виглядав гідно. Він чітко відповів на питання, що стосуються його службових обов'язків, і не дозволив втягнути себе в дискусію навколо речей, які не входять до сфери повноважень Київської міської державної адміністрації. Коли мова заходила про роботу міських служ б, Голубченко відчував себе впевнено. Абсолютно спокійно він прокоментував і власну декларацію про доходи. Коли ж його наполегливо просили поміркувати, наприклад, щодо рішень судів, Голубченко чітко відповідав, що не має наміру цього робити ", - зазначив експерт.

На думку Черненка, задавали мало питань, що стосуються професійної діяльності Анатолія Голубченка.

"У мене склалося враження, що ведуть цікавила виключно політика і конфлікти навколо Майдану. Голубченко запитували про дії міліції, про рішення органів державної влади. Але провідні без особливого інтересу говорили про сферу компетенції київської міської держадміністрації", - зазначив Євген Черненко.

Нагадаємо, що 14 січня Анатолій Голубченко в ефірі "Громадського ТБ" заявив, що за півмісяця в Києві встановлено понад 100 незаконних МАФів, і пообіцяв, що всі вони будуть демонтовані найближчим часом. На уточнююче запитання ведучого, чи будуть демонтовані також МАФи фірми "Кулиничі" (за деякою інформацією, вона належить одному з депутатів Верховної Ради від Партії Регіонів), Голубченко відповів, що винятків не буде ні для кого.

Крім того, виконуючий обов'язки Голови КМДА розповів, що в даний момент займається організацією роботи міських служб. За словами Голубченка, його турбує безперебійна робота громадського транспорту, прибирання вулиць та житлово-комунальне господарство, а не політичні питання.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: