Новости

Пошук вантажів на газель | Диспетчер вантажоперевезень

  1. Скрін пошуку вантажів з параметрами звичайної тентованою газелі
  2. Результати пошуку вантажів на газель

22 серпня 2011 | Розділ: Без рубрики

Вітаю друзі. І так, сьогодні я б хотів по швидкому описати дії газелеводов, для пошуку вантажів на свої машинки. Просто дуже вже часто дзвонять і питають вантажі на газель. Я ж в свою чергу відповідаю, що працюю тільки з транспортом який в змозі перевозити 20 тонн. У мене вантажів на газелі немає. Але ж у інших вони є. І знайти цих людей не складно. Все що Вам потрібно вже є. Точніше інструмент для пошуку давно створений. Зареєструватися на порталі АвтоТрансІнфо . Далі скористатися пошуком вантажів з вибіркою під Ваш автомобіль. Як це зробити описано добре і детально тут - АвтоТрансІнфо пошук вантажів .

Тобто Ви ставите в вибірці при пошуку вантажу, не 20 тонн, а 2 тонни. Про всяк випадок роблю скрін своєї вибірки і посилання того що потім можна побачити в результатах пошуку для наочності.

Скрін пошуку вантажів з параметрами звичайної тентованою газелі

Скрін пошуку вантажів з параметрами звичайної тентованою газелі

Результати пошуку вантажів на газель

А ось так все виглядає в живу   посилання на результати   (Треба вводити каптчу, цифри які зображені на картинці) А ось так все виглядає в живу посилання на результати (Треба вводити каптчу, цифри які зображені на картинці)

Ось і все, друзі. Все вже є, на цьому блозі і на багатьох інших. Просто треба бути уважніше. Скажу більше, малотоннажних вантажів більшає. Відповідно ставки будуть рости. Ну і не забуваємо про сезонність. Навесні в зв'язку з закриттям доріг даний транспорт дуже актуальний і користується активним попитом. Взагалі перспективи розвитку цього напрямку є і вельми вельми реальні!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: