США готові допомогти в реформуванні грузинської армії

У США цінують внесок грузинської армії в забезпечення глобальної безпеки. Фото з відкритих джерел

США готові допомогти в реформуванні грузинської армії https://cdn.segodnya.ua/img/article/10227/48_main_new.1495317922.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10227/48_tn.1495317922.jpg 2017 -05-21T06: 32: 29 + 03: 00 Світ Меттіс зазначив, що цінує внесок грузинської армії в забезпечення глобальної безпеки

США готові допомогти привести грузинську армію до західних стандартів і реформувати її. Про це йдеться в зверненні глави Пентагону Джеймса Меттіса до міністра оборони Грузії Левана Изора, текст якого наводить прес-служба грузинського Міноборони , - передає Новий час .

Меттіс зазначив, що цінує внесок грузинської армії в забезпечення глобальної безпеки, в тому числі й участь грузинських військовослужбовців у війні в Афганістані.

"Я глибоко ціную вашу тверду відданість спільним демократичним цінностям і схиляюся перед тими жертвами, яких зазнала Грузія разом з нами в Афганістані ", - заявив Меттіс.

Він підкреслив, що уважно стежить за процесом реформування збройних сил Грузії.

"Пентагон готовий надати допомогу Грузії в здійсненні амбіційної військової реформи. Важливо, що ви вибрали цей курс", - підкреслив глава Пентагону.

Раніше повідомлялося, що Тбілісі зажадав роз'яснень Брюсселя через поздоровлень спецпредставника Євросоюзу з питань криз на Південному Кавказі і в Грузії Герберта Залбера новообраного президента невизнаної Південної Осетії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: