Диспетчерська служба вантажоперевезень

Економіка Економіка   Отримати непоганий дохід можна за допомогою бізнесу з надання диспетчерських послуг у сфері перевезень в межах свого міста або області

Отримати непоганий дохід можна за допомогою бізнесу з надання диспетчерських послуг у сфері перевезень в межах свого міста або області. Таку диспетчерську цілком можливо організувати у себе вдома. Головне, щоб у вас було для цього бажання. Водіїв для своєї диспетчерської служби легко можна знайти за оголошеннями в газетах або на сайтах, а також в соціальних мережах.

Пошук слід вести в розділах «Транспортні перевезення» або в групах компаній, що займаються перевезеннями. Наступний крок - це дзвінки кожного водія з метою дізнатися, якого роду він перевозить вантажі і за якими напрямками працює, а також власником якого транспортного засобу він є. На підставі отриманих даних можна скласти базу водіїв.

Крім цього ви можете використовувати для своєї роботи біржу вантажоперевезень, де можна знайти контактні дані власників вантажів і водіїв, вантажі, які необхідно перевезти і транспортні засоби. Біржа вантажоперевезень значно полегшить вашу роботу, обійтися без неї складно.

після складання бази даних перевізників необхідно створити базу вантажовласників. Для цього потрібно об'їхати великі підприємства, оптові бази, великі магазини і роздати власникам вантажу заздалегідь підготовлені візитки зі своїми даними. Для того щоб зацікавити людей, їм можна запропонувати відсоток від вартості наданої вами послуги. І, звичайно ж, розмістіть оголошення про те, що ви робите послуги з вантажоперевезень на сайтах і в рекламних газетах.

Тепер вам доведеться вранці обдзвонювати вантажовласників для того, щоб дізнатися про наявність у них вантажів, які необхідно відправити. Якщо вільний вантаж є, ви зв'язуєтеся з найбільш підходящим водієм з складеної вами бази і пропонуєте йому транспортувати вантаж, додаючи до вартості послуги свій відсоток (5-7%).

Якщо перевізник погоджується на вашу пропозицію, то разом з ним ви їдете до вантажовідправнику. В результаті угоди 1% отриманих вами грошей необхідно віддати тому, від кого було отримано вантаж, до 6% можна залишити собі, а решту грошей забирає водій.

Подібну діяльність можна здійснювати і без відкриття ІП, але якщо ви збираєтеся вийти за межі своєї області і зайнятися вантажоперевезеннями по Росії або міжнародними перевезеннями, то необхідно буде відкрити ВП.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: