Друкарський двір: новини поліграфії і реклами

ВИЗИТКИ ДЛЯ ЮРИСТІВ - ЗРАЗКИ І ПРАВИЛА

Запропонувати партнеру або клієнту свою візитну картку - дуже важливий жест в ділових відносинах. Поставтеся відповідально до створення свого образу за допомогою дизайну візитки. При виборі елементів тексту та оформлення враховуйте свою сферу діяльності.

Візитка юриста, як і будь-яка інша, повинна містити основні відомості: прізвище, ім'я, посада, назва і логотип компанії. Цікавою опцією є можливість розмістити на візитній картці короткий перелік послуг, що надаються. Варто подумати про можливість використання іноземної мови, наприклад, англійської, якщо мова йде про міжнародне співробітництво.

Ось рада щодо стилю візитки для юриста - зробіть її суворої і чіткої, використовуйте контрастні кольори. Шрифт повинен бути великим і легко читатися, ім'я краще виділяти напівжирним шрифтом. Якщо ви є співробітником великої компанії, то для оформлення візиток необхідно використовувати корпоративні кольори. Візитки повинні строго відповідати фірмовому стилю і Брендбук компанії. Пам'ятайте: ця картка визначає ставлення до вас як до професіонала. Вибирайте якісний матеріал і правильний дизайн-макет.

ВИЗИТКИ ДЛЯ ФОТОГРАФА - ШАБЛОНИ І ПРАВИЛА

Стандартна інформація, така як ім'я та контакти, обов'язкове для візитки фотографа, але місце, в якому ви цю інформацію розмістите, може бути і не стандартним. Використовуючи красиві курсивні шрифти, ви зверніть увагу потенційного замовника на стиль вашої зйомки. Візитка повинна відображати вашу індивідуальність, тому не бійтеся експериментувати, але і не забувайте, що всі експерименти повинні бути витримані з точки зору художньої композиції. Можна пограти з формою і матеріалом основи. Але особливо важливо обдумано підійти до рекламного тексту візитки.

Високоякісна повнокольоровий друк дозволяє зробити пряме посилання на професійний рівень за допомогою фону візитки фотографа. Виберіть ту з робіт, яка буде вигідно виглядати в обмеженому форматі візитки. Робити її фоном повністю, або розмістити частково - справа смаку. Якщо один приклад мало - можна зробити кілька видів візиток: наприклад, використовувати однакові шрифти, але різні фотографії для фону, і пропонувати клієнтам картку, яка буде відповідати напрямку фотосесії.

Не варто намагатися показати відразу багато. Візитка для фотографа - це не повноцінний каталог, а лише грамотний натяк на ваші здібності. У рекламному тексті візитки не забудьте написати, де можна побачити більше ваших робіт (адреса сайту або сторінки в інтернеті).

ВИЗИТКИ ДЛЯ МАЙСТРА МАНИКЮРА - ПРАВИЛА І ПРИКЛАДИ

Візитка майстри манікюру, перш за все, повинна бути привабливою, ми ж говоримо про красу. Вишуканий дизайн, якісний друк, продуманий вибір рекламного тексту - ось три складових правильної візитки, яка стане рекламою вашого таланту.

Колаж з фотографій ваших робіт проілюструє потенційним клієнтам рівень вашого професійного майстерності, а барвисті приклади ваших улюблених «манікюрних» візерунків дозволять їх фантазії розігратися.

Візитки майстрів манікюру, що спеціалізуються на фантазійної розпису нігтів, можуть бути прикрашені орнаментами цієї розпису. Ну а якщо ви - майстер по весільному манікюру, сам бог велів, прикрасити візитку весільними атрибутами.

Оскільки ви - людина творча, можете сміливо експериментувати з матеріалом (дизайнерський папір або пластик), фактурою і формою візиток, прикрашати їх рельєфними зображеннями, використовувати яскраві кольори, застосовувати різні способи друку і оформлення: шовкографію, фольгування, або вибіркову лакування

Свіжа ідея зі світу візитних карток - тематичні візитки. Весняний або літній манікюр, святковий (до Нового року, Хеллоуїну), манікюр за мотивами популярних фільмів - ідей для арт-манікюру безліч! Чому б не наштовхнути клієнта на креативну думку, а заодно і зробити рекламу своєму бізнесу ще й таким способом?

Якщо ви спеціалізуєтесь на якомусь конкретному виді манікюру, обов'язково вкажіть це. Візитна картка повинна надавати клієнту максимально повну інформацію, щоб уберегти його від розчарування, а вас від докорів.

ВИЗИТКИ ДЛЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ І ВОДІЇВ ГАЗЕЛІ

Візитка для вантажоперевезень повинна виглядати лаконічно і при цьому повинна бути максимально інформативною. В оформленні класичного варіанту такої візитки застосовується наступна схема: вичерпна інформація про послуги (їх список), контакти, логотип (якщо мова йде про компанії), тематична картинка (наприклад, потужне транспортний засіб). Така візитна картка найбільш чітко відображає своє призначення і є надійним провідником послуги до кінцевого споживача.

Витіюваті візерунки і незвичайні форми не характерні візиток для вантажоперевезень. А ось схематична карта території, на якій ви надаєте послуги, стане не тільки одним з елементів дизайну візитної картки, а й доповнить її інформативну складову.

ВИЗИТКИ ДЛЯ ТУРИСТИЧНОГО АГЕНТСТВА. ЯК виділитися серед турагентств?

Туристичні агентства, як і інші сфери діяльності, потребують реклами, і це ні для кого не секрет. Офіси туристичних фірм не завжди знаходяться в територіально зручних для клієнтів місцях. Найчастіше це офіси у великих офісних центрах, де знайти турфірму складніше, ніж біля виходу з метро або в торговому центрі. Турфірм багато, пропозиція велика, а значить, запам'ятатися клієнту і розташувати його до постійної співпраці вкрай складно! Тому в хід ідуть всі рекламні засоби. В першу чергу це друкована реклама і інтернет. Одним з найбільш ефективних і не дорогих інструментів друкованої реклами для туристичного агентства є візитка.

Туристична візитівка - мініатюрний джерело інформації про вашому бізнесі. Саме її клієнт візьме в руки, щоб ще раз звернутися до вас або порадити ваші послуги друзям.

Щоб виконувати свою головну функцію - інформативну, туристична візитівка повинна містити вичерпні дані про вашу турфірмі, зокрема, адреса сайту, телефон, схему проїзду.

Щоб туристична візитівка стала для вас найефективнішою рекламою, вона повинна виділятися серед сотень інших. А якщо ви пропонуєте ексклюзивний відпочинок, то й оформлення візитки має бути незвичайним. Наприклад, стандартні пальми можна замінити іншими екзотичними рослинами або тваринами з країн, в які ви організовуєте тури, або навіть використовувати фантастичні зображення, яких насправді не існує.

ВИЗИТКИ ДЛЯ ПЕРУКАРЕНЬ І САЛОНІВ КРАСИ

Перукар, стиліст, візажист, іміджмайкер - професії творчі. А тому і створення візитки для салону краси - процес складний і цікавий. Мало - зробити її інформативною і функціональною. Така візитна картка повинна бути естетичною, стильною, незвичайною.

Представники індустрії краси, в більшості своїй, - люди креативні, і свої візитки, намагаються не прикрашати банальними портретами жінок із зачісками. У наш час серед візиток перукарів та салонів краси зустрічаються справжні шедеври.

Непоганий варіант - візитна картка, фоном для якої служить фотографія доглянутих волосся або ж векторний малюнок пасом. Зображення гребінця або ножиць на візитці - прийом звичайний і нічим не примітний, але лише до тих пір, поки ви не спробуєте особливим чином обіграти ці перукарні знаряддя праці. Різні елементи, які використовують в створенні зачіски, можна також використовувати і в оформленні візитки.

У дизайні візитки перукаря не обов'язково використовувати всі кольори веселки. Лаконічні стримані тони в поєднанні з оригінальними формами і зображеннями, виглядають не менш ефектно. При оформленні візитної картки можна виділити один з елементів за допомогою тиснення або лакування, можна так само пограти і зі шрифтами.

Вибираючи дизайн візитки, враховуйте специфіку своєї роботи: якщо ваші клієнти - переважно чоловіки, віддавайте перевагу одному-двом кольорам, мінімалістичному стилю і геометричним формам. Увага дам більше привернуть креативні рішення, оригінальна текстура, яскраві кольори.

ВИЗИТКИ для масажиста

Якщо ви - професійний масажист, то найефективнішою рекламою для вас стануть захоплені відгуки клієнтів, яким ви допомогли позбутися болю в хребті, сколіозу або остеохондрозу. Вони розповідатимуть знайомим про ваших чуйних руках і приголомшливих професійних навичках. Але ж «сарафанне радіо» - не єдиний спосіб збільшити потік нових клієнтів. Правильно оформлена візитна картка здатна донести інформацію про ваші послуги до значно більшої аудиторії.

Для візитки масажиста відмінно підійде дизайнерський папір touch cover, (в перекладі з англійської - шкіра). Папір з тисненням або шорсткою фактурою для візитки людини такої професії - не підходить. Можна використовувати оригінальні матеріали (пластик, тканина, шкіра), однак це суттєво дорожче і не практично.

У дизайні візитки масажиста найкраще використовувати штриховий малюнок або векторну графіку. В оформленні повинні переважати спокійні теплі тони. Така візитка повинна асоціюватися з комфортом і розслабленням, тому рекомендуємо утриматися від яскравих контрастів і кричущих квітів. Що стосується інформативної складової, то можна розмістити на візитці ім'я, телефони, спеціалізацію масажиста і схему проїзду (при необхідності) - найчастіше цієї інформації цілком достатньо.

ВИЗИТКИ ДЛЯ ЮРИСТІВ - ЗРАЗКИ І ПРАВИЛА   Запропонувати партнеру або клієнту свою візитну картку - дуже важливий жест в ділових відносинах

Якщо дизайнерський папір не по кишені, то можна використовувати і звичайну крейдований папір або картон. Тоді для створення макета візитки масажиста варто скористатися тематичними елементами. Наприклад, якщо ви володієте технікою китайського точкового масажу, в оформленні візитки можна використовувати квітка лотоса, ієрогліфи, зображення драконів, і інші елементи, які можуть асоціюватися з Китаєм. Таких візиток багато, і свою роль в залученні клієнтів вони, безсумнівно, виконують, однак, якщо ви хочете, щоб візитка не загубилася серед собі подібних, включайте креативне мислення і не бійтеся експериментувати.

"СТОМАТОЛОГІЧНІ ВИЗИТКИ"

Візитна картка - в деякому роді, презентація вашого професіоналізму та стилю. Тому для її створення варто вибирати лише якісні матеріали (наприклад, дизайнерський картон) і способи друку (цифровий друк, шовкографія).

Колірної класикою для візитки лікаря-стоматолога вважаються біло-синя (біло-блакитна) або біло-зелена гамма - ці кольори символізують чистоту і надійність, вони заспокоюють і викликають довіру. А ось червоний і його яскраві відтінки для стоматологічної візитки - не найвдаліший варіант.

Якщо ви - дитячий стоматолог, створити правильну візитну картку для вас буде складніше (лікаря викликати довіру у дорослих простіше, ніж у дітей), але цікавіше.

Цікавий варіант візитки для дитячого стоматолога, який, напевно, оцінять і дорослі, - візитка-фантик, в який загорнута цукерка. Така візитна картка, безумовно, викличе позитивні емоції і довіру, однак зберігати її навряд чи будуть.

Джерело: www.ppsprint.ru

Чому б не наштовхнути клієнта на креативну думку, а заодно і зробити рекламу своєму бізнесу ще й таким способом?
ЯК виділитися серед турагентств?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: