У Криму без води залишилися близько п'яти тисяч абонентів

Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"

У Криму нова біда - майже п'ять тисяч людей залишилися без води https://cdn.segodnya.ua/img/article/11968/49_main_new.1544515727.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11968/49_tn .1544515727.jpg 2018-12-11T10: 08: 47 + 02: 00 Крим Обмежено також водопостачання не менше десятка селищ і сіл в передмісті Сімферополя

В окупованому Сімферополі сталася аварія на водопроводі, в результаті чого п'ять тисяч і абонентів залишилися без води, однак усунути проблему обіцяють вже сьогодні, повідомляє "Кримінформ" з посиланням на компанію "Вода Криму".

"Фахівці усувають аварію, сподіваємося, що до кінця дня водоподача буде відновлена. Без води залишилися близько п'яти тисяч абонентів", - повідомили на підприємстві.

Також уточнили, що проблема трапилася на водоводі Ду-600 ще вчора, через що була обмежена подача води в сімферопольському мікрорайоні Мар'їно, а також в передмісті Сімферополя: в селах Добре, Зарічне, Андрусово, Піонерське, Лозове, Ферсманово, селищах Понтос, Ескі-Сарай, Камиш-Кора, Цегляна, Тахта Джамі.

Як ми вже писали, в Сімферополі через аварію близько 200 тисяч людей залишилися без води . Крім того, під час усунення аварійної ситуації загинув майстер ГУП РК "Вода Криму" Леонід Геннадійович Кондрашечкін.

Як відомо, в квітні минулого року Україна перекрила воду в окупований Крим . На кордоні материкової України з окупованих півостровом звели дамбу. Однак вона має заслінку, яку в будь-який момент можна відкрити. Тому коли Крим повернеться в Україну, вода наповнить 300 кілометрів Північно-Кримського каналу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: