Новости

Передача фотографій між Samsung Galaxy і iPhone / iPad

Samsung є одним з найпопулярніших телефонів Android і вітається все більше і більше користувачів. Він випускає безліч відмінних серій телефонів, таких як Samsung Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy Note 4, Galaxy Note 3 і т.д., а можливості фотозйомки набагато кращі за інших конкурентів. Якщо ви є власником телефонів Samsung, ви повинні любити фотографувати за допомогою смартфона, замість того, щоб виконувати велику і важку цифрову камеру. Якщо ви хочете поділитися цими фотографіями, які ви захопили телефоном Samsung, з друзями або сім'ями, які використовують iPhone або iPad, що ви будете робити?

Здається, важко передавати дані між двома різними операційними системами, але Мобільний телефон може полегшити ситуацію. Як проста у використанні і 100% безпечна програма, вона володіє потужною можливістю передавати майже все, наприклад, фотографії, відео, музику, програми, текстові повідомлення та контакти, тощо між Samsung Galaxy S5 / S4 / S3 / S2 / Примітка 4 / Примітка 3 / Примітка 2 та iPhone / iPad. Ніколи не потрібно турбуватися про втрату якості даних, оскільки програма "Мобільний телефон" є програмою, доступною лише для читання, і не завдає шкоди вашим телефонам і телефонам.

Тепер ви можете безкоштовно завантажити пробну версію progarm і дотримуйтесь наведеного нижче посібника, щоб дізнатися, як переносити фотографії з телефонів Samsung на iPhone або iPad без будь-яких складних операцій. 3 кроків достатньо!

3 кроків достатньо

Крок 1. Запустіть інструмент передачі даних Samsung to iPad / iPhone

Після завантаження та встановлення програми "Мобільний телефон" запустіть її, і ви побачите її основний інтерфейс, як на малюнку нижче. Щоб продовжити, виділіть параметр "Передача телефону в телефон".

Крок 2. Підключіть Samsung і iPhone / iPad до комп'ютера

Можна використовувати два кабелі USB для підключення обох пристроїв Samsung та iPhone або iPad до комп'ютера. Мобільна передача перевірить їх після увімкнення з'єднання. Потім можна побачити основне вікно, яке відображає обидва пристрої поруч і позначають їх як "Джерело" і "Призначення". Для зміни позицій можна натиснути кнопку "Flip".

Для зміни позицій можна натиснути кнопку Flip

Крок 3. Перемістіть зображення між Samsung Galaxy та iPhone / iPad

Ви можете вибрати всі види даних, такі як контакти, текстові повідомлення SMS, фотографії, музику та відео. Якщо вам потрібно лише передати фотографії, ви можете вибрати лише опцію "Фотографії" і натисніть кнопку "Почати копіювати", щоб почати процес передачі. Ось перехідний процес, який дозволяє перевірити стан передачі.

Тільки з 3 кроками всі ваші бажані фотографії будуть експортовані на ваш новий телефон одночасно. Просто спробуйте самі!

Пов'язана стаття:

Поради щодо перенесення контактів між Android та iPhone 6 / 5S / 5

Як перенести або скопіювати контакти між Samsung і iPhone

Якщо ви хочете поділитися цими фотографіями, які ви захопили телефоном Samsung, з друзями або сім'ями, які використовують iPhone або iPad, що ви будете робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: