Новости

Xiaomi оновила 40 смартфонів до MIUI 10

MIUI 10 доступна для завантаження з сьогоднішнього дня.

Фото: IXBT

Китайський виробник смартфонів Xiaomi випустив фінальну версію прошивки MIUI 10 на основі Android (6.0 - 8.1), яка з серпня перебувала в стані бета-версії. У списку на оновлення виявилися майже 40 моделей смартфонів Xiaomi.

Оновлення принесло ряд корисних поліпшень і можливостей, які по достоїнству оцінять власники Xiaomi: покращений інтерфейс, нове меню багатозадачності, автомобільний режим, підвищення швидкості запуску додатків, а також була додана сумісність з ІІ в камері для поліпшення якості знімків.

Інтерфейс MIUI 10

Фото: Xiaomi

Оновлення до MIUI 10 є "по повітрю" для наступних моделей смартфонів: Mi 8, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX, Mi Max 3, Mi 6, Mi 6X , Mi Note 2, Mi 5, Redmi 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi S2, Redmi 5, Redmi Note 5, Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 4 і Redmi Pro.

Крім того, новітня прошивка вже доступна для завантаження і установки на телефони Redmi Note 5A, Redmi Note 4X, Redmi Note 4X на MediaTek, Redmi Note 4, Redmi Note 3, Mi 4S, Mi 4C, Mi 4, Mi 5s, Mi 5s Plus , Mi Max і Mi Max 2.

Як запевняє розробник, оновлення не вплине на збережені на смартфоні дані, так що користувачам не варто побоюватися втрати важливих файлів, як це було з останнім апдейтом для Windows 10 . Однак через особливості поширення, не всі користувачі отримають прошивку відразу, а лише через кілька днів після офіційного анонсу.

Нагадаємо, що раніше Xiaomi почав готувати прошивку MIUI 11 , Ми розповідали, які смартфони отримають оновлення. А недавно Xiaomi засмутила своїх фанатів, відмовившись випускати прошивки на старі смартфони .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: