Новости

Васильєв СергійВасильєв Сергій Анатолійович (народився 18 липня 1965 року народження, Москва, РРФСР, СРСР) - голова ради директорів і співвласник інвестиційної групи " російські фонди ".
У 1990 році закінчив факультет аеродинаміки і літальної техніки Московського фізико-технічного інституту (МФТІ). Після закінчення навчання працював інженером в Центральному аерогідродинамічному інституті (ЦАГІ) ім. Жуковського.
З 1991 року працював в Тверьуниверсалбанка, спочатку був директором Московського філії, пізніше віце-президентом з управління філіями Московського регіону, в 1993 році став першим віце-президентом. У липні 1996 року після введення тимчасової адміністрації в зв'язку з кризою в Тверьуниверсалбанка був відсторонений від посади.
У 1996-1997 роках був керівником управління ринку боргових зобов'язань акціонерного комерційного банку «Міжнародна фінансова компанія» (МФК). З жовтня 1997 року по квітень 1999 року - заступник, перший заступник голови правління АКБ «МФК». З квітня 1999 року є головою ради директорів інвестиційної групи «Російські фонди».
Сергій Васильєв - автор книги «# Какетобилоуменя: 90-е» зі спогадами про становлення фінансового ринку Росії.
Одружений. Має чотирьох дітей: трьох синів і дочку. Захоплюється колекціонуванням прижиттєвих збірок поетів Срібного століття, а також відновлює садибу князів Куракіних в Тверській області.

Васильєв Сергій Васильович (народився 5 грудня 1955 року народження, селище Вириця, Ленінградська область, РРФСР, СРСР) - російський авторитетний бізнесмен, є співвласником "Петербурзького нафтового терміналу" , Одного з найбільших російських терміналів з перевалки нафтопродуктів в Балтійському регіоні.
Відомостей про освіту немає. Вперше був засуджений в 1974 році за згвалтування на п'ять років позбавлення волі, з яких відсидів лише три (вийшов на УДЗ). У 1986 році був вдруге засуджений за статтею «шахрайство» на шість років з конфіскацією майна. Звільнився в 1989 році.
Після звільнення разом зі своїми братами Олександром та Борисом Васильєвими контролював відеосалони і так званих наперсточників в Санкт-Петербурзі. Займався перегонкою машин з Європи в Росію. На початку 2000-х став співвласником "Петербурзького нафтоналивного терміналу".
У травні 2006 року на Васильєва було скоєно замах. На Петроградської стороні Санкт-Петербурга його броньований Rolls-Royce Phantom був обстріляний. Один з охоронців, 32-річний Роман Ухарь, загинув на місці злочину, ще двоє були поранені. Васильєва з важкими пораненнями госпіталізували в клініку військово-польової хірургії Військово-медичної академії, де його, за даними ЗМІ, відвідував Володимир Путін , Який працював тоді в мерії Санкт-Петербурга. Організатором цього злочину, за версією слідства, був авторитетний петербурзький бізнесмен Володимир Барсуков (Кумарин), що мав намір разом зі спільниками захопити Петербурзький нафтоналивний термінал.
За даними ЗМІ, Васильєв також пов'язаний з Іллею Трабера і Тамбовської ОЗУ. За версією колишнього співробітника ФБР, який на початку 2000-х працював на секретну службу князя Монако Альбера II Роберта Ерінджера, Васильєв контролює фірму Sotrama. Sotrama (перейменована в CINPIT) пов'язана з тамбовського злочинного угруповання з Санкт-Петербурга і Володимиром Путіним особисто. Фірма була ланкою в мережі нафтотрейдерських компаній, створених по всій Європі Путіним і його наближеними, щоб виводити гроші з Росії та відмивати їх, вкладаючи в європейську нерухомість.
У рідному селищі на березі річки Оредеж Васильєв побудував зменшену копію Катерининського палацу в Пушкіні. Відновив церкву Казанської Божої Матері.

<! - AddThis Button BEGIN -> <div class = "addthis_toolbox addthis_default_style"> <a class="addthis_button_facebook_like" fb:like:layout="button_count"> </a> <a class="addthis_button_tweet"> </ a> <a class="addthis_button_google_plusone" g:plusone:size="medium"> </a> <a class="addthis_counter addthis_pill_style"> </a> </ div> <script type = "text / javascript" src = "// s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=54027941"> </ script> <! - AddThis Button END ->

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: